iPhone ekranı yerinden çıktı

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, dedemin telefonunu halıya düşürdüm ve sanırım ekranı bozuldu. Renkler degisti ve önceki ekranın izi kaldı. Baktım ekranın sağ tarafı çıkmış. Sadece sağ taraf. Bu düzeltilebilir mi ya da kaça tamir olur? Çok küçük bir iPhone. Sanırım 5 ya da 6.

Arkadaşlar, dedemin telefonunu halıya düşürdüm ve sanırım ekranı bozuldu. Renkler degisti ve önceki ekranın izi kaldı. Baktım ekranın sağ tarafı çıkmış. Sadece sağ taraf. Bu düzeltilebilir mi ya da kaça tamir olur? Çok küçük bir iPhone. Sanırım 5 ya da 6.

Yetkili servise götürmenizi tavsiye ederim anlamıyorsanız hiç dokunmayın bence.

Öncelikle geçmiş olsun. Ekranın çıkmasıyla alakalı bir durum ama yerine takılınca düzelmeyecektir. Ekran bozulmuş ve değişmesi gerekiyor. Kenarları kavisliyse 6 serisi, köşeliyse 5 serisidir. İnternet üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Öncelikle geçmiş olsun. Ekranın çıkmasıyla alakalı bir durum ama yerine takılınca düzelmeyecektir. Ekran bozulmuş ve değişmesi gerekiyor. Kenarları kavisliyse 6 serisi, köşeliyse 5 serisidir. İnternet üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ekran kırılmadı 5 serisi telefoncuda kaça mal olur, ne kadar sürer?

Ekran kırılmadı 5 serisi telefoncuda kaça mal olur ne kadar sürer.
Emin değilim ama 250 300₺ arası bir fiyat rahat çıkar. Elinde işi yoksa 30dk'ye yapılacak bir işlem. Ayrıca kırılmasıyla alakası yok Ghost Screen denilen olay yaşanmış; bunun bir çözümü yok, değişim şart.

Emin değilim ama 250 300₺ arası bir fiyat rahat çıkar. Elinde işi yoksa 30Dk'ye yapılacak bir işlem. Ayrıca kırılmasıyla alakası yok ghost screen denilen olay yaşanmış; bunun bir çözümü yok, değişim şart.

Ekran aynen böyle cevabınız için teşekkürler.
Ekran aynen böyle cevabınız için teşekkürler.
Yetkili servise götürmenizi tavsiye ederim anlamıyorsanız hiç dokunmayın bence.

Sizce ne kadar masraf çıkar ekrana buyurunuz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220131_212940.jpg
    IMG_20220131_212940.jpg
    116,4 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Sizce ne kadar masraf çıkar ekrana buyurunuz.

Muhtemelen 200-300 arası bir fiyat çıkar. Ekran gitmiş bu arada yerine taksanizda bir sey değişmeyecek. Bendede 6s var ekran tam oturmuyor telefon düştüğünden beri. Bazen tırnağımla falan acıyorum biraz ama kablolarda ekranda sıkıntı yok. Sizinde degistirmeniz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı