iPhone ekranının tıklatma sorunu

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben dün yeni bir iPhone 6 aldım. Telefonu bir gün kullandım herhangi bir şey asla olmadı. Zaten olabilecek bir şey de değil. Ekranın sağ alt köşesine bastırdığım zaman, öyle kaba kuvvet değil. Orta tuşa basar gibi bastığım zaman ''çıt'' -''tık'' seslerini duymaktayım. Ne yapmalıyım? Garantiye mi gider telefonum? Yoksa tekrar yenisi mi gelir? Önemli bir sorun mu? Böyle kullanmalı mıyım? Telefonun 1 yıl kaskosu var bu arada.

Sanki telefonun ekranının altında boşluk var gibi bir ses mi geliyor?

Aynen öyle. Kronik bir sorun sanırım. 5S modellerinde de varmış. Tıkır tıkır ediyor. Ne yapmalıyım?
Bende de aynı sorun mevcut. Ben alıştım aslında. Çok rahatsız ediyor mu sizi? Rahatsız ediyorsa gönderin garantiye.
Kronik olduğu için değiştirme imkanı olduğunu duymuştum ancak tamir edip de yeniden gönderebilirler.

Bende de aynı sorun mevcut. Ben alıştım aslında. Çok rahatsız ediyor mu sizi? Rahatsız ediyorsa gönderin garantiye.
Kronik olduğu için değiştirme imkanı olduğunu duymuştum ancak tamir edip de yeniden gönderebilirler.
Bilmem. Ben takıntılı birisiyim. Siz de kullanıyorsanız ve problem yaşamıyorsanız. Böyle kullanmaya devam ederim. İçimi rahatlattığınız için teşekkürler. Konu kapanmıştır.

Bilmem. Ben takıntılı birisiyim. Siz de kullanıyorsanız ve problem yaşamıyorsanız. Böyle kullanmaya devam ederim. İçimi rahatlattığınız için teşekkürler. Konu kapanmıştır.
1 yıl olacak bu şekilde kullanıyorum. Üzerine koruma jelatini takınca ses gelmiyor :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı