Çözüldü iPhone fotoğrafların bir kısmı kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arslanbabus

Picopat
Daha fazla  
iPhone kullanıyorum ve bir ara iCloud fotoğrafları sildim ve telefondan resimlerin bir kısmı kayboldu. iCloud eşlemeyi tekrar açınca yer olmadığı için yapmıyor nasıl çözebilirim? Ve neden sadece bazı fotoğraflar kayboldu, hepsi gitmedi. Bilen var mı?

Çözüm
iCloud fotoğraflarını sildim ve telefon galerisindeki bazı fotoğraflar silindi.

Depolama cok dolmasın diye bazılarını tek taraflı kaydetmiş bazılarını ise cift bu durumu yaşamadım ama iPhone genelde böyle bazı kişilerin depolaması dolu diye 2000 fotoğrafdan 1200'ünü siliyor.
iPhone kullanıyorum ve bir ara iCloud fotoğrafları sildim ve telefondan resimlerin bir kısmı kayboldu. iCloud eşlemeyi tekrar açınca yer olmadığı için yapmıyor nasıl çözebilirim? Ve neden sadece bazı fotoğraflar kayboldu, hepsi gitmedi. Bilen var mı?
Bende bi' aralar 2k fotodan 800 tane kaldı, ama telefonda yer olmadığı için sistem kendisi silmişti anlam veremediğim şekilde. Hiç yer yoktu ama oraya değinmek isterim, bazen WhatsApp bile açılmazdı. Belki sizinde yer problemidir.

iCloud fotoğraflarını sildim ve telefon galerisindeki bazı fotoğraflar silindi.

Depolama cok dolmasın diye bazılarını tek taraflı kaydetmiş bazılarını ise cift bu durumu yaşamadım ama iPhone genelde böyle bazı kişilerin depolaması dolu diye 2000 fotoğrafdan 1200'ünü siliyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı