iPhone için kaliteli hızlı şarj önerisi

YusufSirac

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi günler. Dün iPhone SE 2 aldım fakat orijinal adaptör ile %100 dolumu beklemek ızdırap oluyor. Apple orijinal adaptörler de çok pahalı. Kaliteli tavsiye edebileceğiniz OEM markalar var mı? 30 Watt olursa daha iyi.

30 Watt alsanız da 18 Watt'a kadar desteği var. Spigen veya Baseus en iyi markalardandır. Bir de USB-C to Lighting alırsınız 150'ye kapatırsınız.
Adaptör: Spigen
Kablo: Baseus kombosu yapabilirsiniz.

Ben bunu kullanıyorum memnunum. :)

Bunu dışında şu da var:

Bir de bu kablo ile alırsanız iyi olur.

Orjinal kabloyu kullansam iş görmez mi ki ?
Orjinal kablosu hızlı şarjı desteklemez. Bu yüzden hızlı şarj adaptörü de alsanız aynı hızda şarj olur. Benim dediğim gibi Spigen adaptör + Belkin kablo da alabilirsiniz ya da daha ucuza kabloda araştırabilirsiniz.

Son düzenleme:

Ben bunu kullanıyorum memnunum. :)

Bunu dışında şu da var:

Bir de bu kablo ile alırsanız iyi olur.

27 watt 100 TL ama 30 watt 69 TL
Bunların hangisi daha iyidir ? Bir de 30 watt olanın kablo girişi ile önerdiğiniz kablonun girirşi aynı değil.

Orjinal kablosu hızlı şarjı desteklemez. Bu yüzden hızlı şarj adaptörü de alsanız aynı hızda şarj olur. Benim dediğim gibi Spigen adaptör+Belkin kablo da alabilirsini ya da daha ucuza kabloda araştırabilirsiniz.
Artık kutu içerisinden çıkan orijinal "USB-C - Lightning Kablosu" hızlı şarjı destekliyor. Eski kalın kutularda çıkan "USB - Lightning Kablosu" 12W'a kadar destekliyor. Yanlış anlama olmasın diye belirtmek istedim.

Dosya Ekleri

• resim_2020-10-27_150645.png
    resim_2020-10-27_150645.png
    19,6 KB · Görüntüleme: 67
27 watt 100 TL ama 30 watt 69 TL
Bunların hangisi daha iyidir ? Bir de 30 watt olanın kablo girişi ile önerdiğiniz kablonun girirşi aynı değil.
27W olan sadece tek USB-C girişine sahip. 30W olanda 4 tane USB-A girişi var size kalmış. Önerdiğim kabloya uygun adaptörede önerdim zaten. :)

Merhaba, acaba iphone 7 plus için de aynı ürünler kullanılabilir mi yoksa başka modellere mi bakmam gerekir? Aldığım günden beri kendi kablo ve adaptörünü kullanıyorum fakat bataryanın da eskimesiyle beraber tam dolum yaklaşık 2 saat sürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı