iPhone için Powerbank Tavsiyesi

ahmet421

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, iPhone 6S Plus kullanıyorum. Telefonumun şarjı çok gezdiğim daha doğrusu sabit bir pozisyonda kalmadığım için gün içinde bana dayanmıyor. İsteğim 5000 mAh, boyutu çok büyük olmayan ve özellikle telefonumun bataryasına zarar vermeyecek bir ürün. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

IMG_0015.JPG

Ucuz ve kaliteli bir powerbank. 7 Plus ile kullanıyorum. Öneririm.

6700 mAh değerindeki powerbank için 170 vermek ne kadar mantıklı olur? Xiaomi modelleri fiyatına göre çok daha uygun duruyor.
Hocam dediğim gibi, kalite önemli bir etken. Duracell gibi tecrübeli ve kaliteli firmalara güvenmek gerekiyor. Sonuçta alacağınız powerbank hep yanınızda bulunacak bir ürün, herhangi kötü bir senaryo olmaması için biraz daha para verip yüksek kaliteli olanı almak daha mantıklı olur.

Hocam dediğim gibi, kalite önemli bir etken. Duracell gibi tecrübeli ve kaliteli firmalara güvenmek gerekiyor. Sonuçta alacağınız powerbank hep yanınızda bulunacak bir ürün, herhangi kötü bir senaryo olmaması için biraz daha para verip yüksek kaliteli olanı almak daha mantıklı olur.

Dediğiniz doğru fakat Xiaomi zaten kaliteli bir marka. Yaklaşık 6 - 7 aydır kullandığım bir powerbank. Gayet kaliteli bir ürün. Dediğiniz senaryolar Xiaomi için geçerli değil emin olun.

Eki Görüntüle 365459

Ucuz ve kaliteli bir powerbank. 7 Plus ile kullanıyorum. Öneririm.
%0 dan %100 e ne kadar sürede sarj oluyor hiç test edebildiniz mi? Bende bu modeli almayı düşünüyordum ki, sizde varmış. Evde 6S ve S7 cihazlar var. Hızlı sarj ediyorsa hemen alacağım, elbette ki quick charge 3 gibi çok hızlı olmasını beklemiyorum ama, çokta yavaş dolmaz umarım.

%0 dan %100 e ne kadar sürede sarj oluyor hiç test edebildiniz mi? Bende bu modeli almayı düşünüyordum ki, sizde varmış. Evde 6S ve S7 cihazlar var. Hızlı sarj ediyorsa hemen alacağım, elbette ki quick charge 3 gibi çok hızlı olmasını beklemiyorum ama, çokta yavaş dolmaz umarım.

Evde yüksek Amper çıkışlı bir adaptörünüz varsa 2 - 2.40A gibi 4 yada 5 saat içinde sarj oluyor. Ürünün kendi çıkış gücü ise 5.1V - 2.4A. Dediğiniz gibi tabii ki bir QC3 değil fakat yine de güzel bir çıkış değeri var. Şunu da ekleyeyim iPhone cihazları kendi adaptöründen çok daha hızlı sarj ediyor. Özellikle Plus modelleri.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı