iPhone için Powerbank Tavsiyesi

Evde yüksek Amper çıkışlı bir adaptörünüz varsa 2 - 2.40A gibi 4 yada 5 saat içinde sarj oluyor. Ürünün kendi çıkış gücü ise 5.1V - 2.4A. Dediğiniz gibi tabii ki bir QC3 değil fakat yine de güzel bir çıkış değeri var. Şunu da ekleyeyim iPhone cihazları kendi adaptöründen çok daha hızlı sarj ediyor. Özellikle Plus modelleri.
Şöyle söyleyeyim S7 adaptörünü kullanıcam. Fakat S7 normalde 1 saat 30 dakikada doluyor, powerbank ile de olsun olsun 1 saat 50 dakikada dolsun.

Şöyle söyleyeyim S7 adaptörünü kullanıcam. Fakat S7 normalde 1 saat 30 dakikada doluyor, powerbank ile de olsun olsun 1 saat 50 dakikada dolsun.

Android tarafı için yorum yapamayacağım maalesef. iPhone 7 Plus ile kullanıyorum ben. Bildiğiniz gibi hızlı sarj desteği olmadığı için sarj olma konusunda çok hantal bir cihaz. Birde kendi adaptörü 1A değerini verdiği için sarj olması çok üzün sürüyor. Ben bu powerbank ile daha hızlı sarj ettiğimi farkettim. S7 için durum ne olur bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı