iPhone için Samsung Buds 2 alınır mı?

ScorFy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xigmatec Grip 650W // MSI B560M A Pro // MSI RTX 3060 12GB Ventus 2X OC // 11400F // Gskill 3200 MHZ // Kingston NV2 1 TB + 500 GB Toshiba HDD 2.5 inch // SteelSeries Aerox 3 Wireless // JBL Quantum 610 // G213 Prodigy // Asus VG258QR + MSI MP241X // Logitech G923 + Shifter
Merhaba elimde Samsung Shop'ta geçerli 1000 TL hediye kodu var. Ablamında kulaklık ihtiyacı olunca ona kulaklık hediye almak istiyorum. Samsung Buds 2 alınır mı? iPhone 13 Pro kullanıyor sitesinde uyumlu değil diyor ancak Bluetooth ile bağlanabiliyor diyor. Kalite olarak büyük bir fark oluşuyor mu? Oluşan eksi durumlar nelerdir?

Samsung seamless Codec'i kullanamaz bu yüzden oyun modunuda kullanamaz wearables yazılımı mevcutsa IPhone'da neredeyse tüm özellikleri kullanabilirsiniz.
Fakat Samsung One UI kullanan telefonlar kadar performanslı olmaz sesi.

1300 TL'ye satın alıyor gibi düşünüyorum. Bu fiyat ile bahsettiğiniz eksiler göz yumulabilir mi?

Eski kulaklığı FreeBuds SE idi bundan kaliteli olsa yeterli.

1300 TL'ye satın alıyor gibi düşünüyorum. Bu fiyat ile bahsettiğiniz eksiler göz yumulabilir mi?

Eski kulaklığı FreeBuds SE idi bundan kaliteli olsa yeterli.
Bağlanıyor fakat ses gecikmeli ve kalitesiz geliyor. Kulaklığa herhangi bir ayar yapacağında da Samsung marka bir telefona bağlayıp sonra tekrardan kendi telefonuna bağlaması gerek.

Windows cihaza bağlasada olur wearables uygulaması Microsoft Store'de var.
Kulaklığı zaten bilgisayarda da kullanacak.

iPhone'daki gecikme miktarı nedir. 2015 li yıllardaki araçlardaki gibi büyük miktarda mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı