iPhone ile devam edilmeli mi?

Bende 11 almayı düşünüyorum (birkaç ay para biriktirip halihazırda Redmi Note 11 telefonumu satıp ailemden izin almam lazım :D) hocam bütçeniz çoksa 16 serisini bekleyin.
Emin ol Redmi Note 11 daha iyidir.

Yanlış bilgi
Merhaba,
Halihazırda iPhone 12 kullanıyorum şarjından memnun değilim 12 ile birlikte IPhone'nun düz serilerinin alınmayacağına kanaat getirdim pişman mıyım? Kesinlikle değilim ama gerçekten düz serileri 15e kadar yenilik sunmuyor ve yakın zamanda iPhone markasında en az Pro modeline geçmeyi düşünüyorum şu anda annemde 14 Pro Max var ve bende 15 Pro düşünüyorum ama 12 şarjının düzgün yetmemesi 64 GB depolama alanı çok sıkıntı çıkartıyor çok fotoğraf, video çeken birisi değilim, kendime ait bir sosyal medyada kullanmıyorum ama maalesef iPhone dışındaki markalara IPhone'dan ne kadar memnun olmasamda elimi sürmek dahi istemiyorum mantıklı olan üst segment Samsung alıp geçmek ama iPhone bağımdan kurtulamayacak gibi hissediyorum.

iPhone her türlü sıkıntı bence, boşa para israfı. Samsung fiyat performans olarak çok üst düzey. iPhone 15 Pro Max 60 Hz, bir türlü 120Hz'ye geçemiyor. 2024'ün ilk çeyreğinde satışları düştü Apple'in.
Bence Samsung'a geçin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı