Çözüldü iPhone ile Galaxy Watch 4 Classic saat eşleştiriliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
BT ile de bağlanmıyor hocam, saatte wearable uygulamasından devam edin tarzı bir şey yazıyor.
Oyle dememesi lazim. Eskiden iPhone XR ile Watch4 kullanmistim cok kisa sureligine, sonrasinda satmistim zaten. Baglaniyorlardi. Hatta Samsung canli destek ile iletisime de gecmistim ve telefon cagrilari yapabilecegimi de soylemislerdi.

Oyle dememesi lazim. Eskiden iPhone XR ile Watch4 kullanmistim cok kisa sureligine, sonrasinda satmistim zaten. Baglaniyorlardi. Hatta Samsung canli destek ile iletisime de gecmistim ve telefon cagrilari yapabilecegimi de soylemislerdi.
Zaten satmayı düşünüyordum. Bu da benim için bir neden oldu :D. Teşekkür ederim yanıtlarınız için.

Watch4 serisi yalnızca Android cihazlarla çalışır. Bu uyarı var hocam, eskiden kullanmışsınızdır yeni gelmiş olabilir. Arkadaş saati bluetooth'a bağladığı zaman Galaxy Watch uygulamasına yönlendiriyormuş olay bu.

Zaten satmayı düşünüyordum. Bu da benim için bir neden oldu :D. Teşekkür ederim yanıtlarınız için.
Zaten baglansalardi da pek bir sey yapamazdin, maalesef iPhone aldiginda pek cok seyden fedakarlik etmen gerekiyor :D
Watch4 serisi yalnızca Android cihazlarla çalışır. Bu uyarı var hocam, eskiden kullanmışsınızdır yeni gelmiş olabilir. Arkadaş saati Bluetooth'a bağladığı zaman Galaxy Watch uygulamasına yönlendiriyormuş olay bu.
Enteresan, yeni gelmis sanirim. Ya da yeterince kurcalamamisim satmadan once :D

Yeni konular

Geri
Yukarı