IPhone ile uyumlu 6000 TL akıllı saat önerisi

Slant

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 11 kullanıyorum bütçem 6000-7000 TL civarında Apple Watch tasarımı çok hoşuma gitmiyor. Galaxy Watch 6 hoşuma gitti onun hakkında bilgisi olan ya da daha iyi bir şey önerecek olan varsa sevinirim.

Merhaba, iPhone 11 kullanıyorum bütçem 6000-7000 TL civarında Apple Watch tasarımı çok hoşuma gitmiyor. Galaxy Watch 6 hoşuma gitti onun hakkında bilgisi olan ya da daha iyi bir şey önerecek olan varsa sevinirim.
Galaxy Watch 6 iyi bir tercih olabilir de iPhone ile Samsung saatler eslesmiyor diye biliyorum Apple Watch almak zorundasın gibi.

Hmm peki önerebileceğin Apple Watch dışı bir şey yok mu Apple Watch'ın kare tasarımı çok irite ediyor beni.
Yani hocam baska destekleyebileceği bir alternatifi var mi bilmiyorum son karar tabii ki sizin bugün koluma Watch 7 taktim gayet guzel saat çok şık duruyor ve cok da iyi akiyor bence Apple Watch'lar sizi uzmeyecektir.

Yani hocam baska destekleyebileceği bir alternatifi var mi bilmiyorum son karar tabii ki sizin bugün koluma Watch 7 taktim gayet guzel saat çok şık duruyor ve cok da iyi akiyor bence Apple Watch'lar sizi uzmeyecektir.

Sanırım en iyi tercih kendimi biraz zorlayıp Apple Watch 8 alacağım sanırım Samsung dışında hoşuma giden tasarım bulamadım baktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı