iPhone Instagram'da kalite düşürüyor

Sedatif

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 10 yıllık bir Android kullanıcısıyım bildiginiz üzere amiral gemisi dahil alsanız Android kanadında kalite leş oluyor Instagram'da bende iPhone 13'e geçtim kamerası güzel ve güncel bir cihaz. Normal çekimde gerçekten muazzam çekiyor video özellikle ama Instagram atınca hem kalite düşüyor. Hem 30 FPS sabitliyor en azından 60 FPS bırakıp kalite düşürse bir şey demeyeceğim ayarlar en uyumluluk modunda ve Instagram ayarları da aynı şekil sizde ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 10 yıllık bir Android kullanıcısıyım bildiginiz üzere amiral gemisi dahil alsanız Android kanadında kalite leş oluyor Instagram'da bende iPhone 13'e geçtim kamerası güzel ve güncel bir cihaz. Normal çekimde gerçekten muazzam çekiyor video özellikle ama Instagram atınca hem kalite düşüyor. Hem 30 FPS sabitliyor en azından 60 FPS bırakıp kalite düşürse bir şey demeyeceğim ayarlar en uyumluluk modunda ve Instagram ayarları da aynı şekil sizde ne yapmam lazım?

Instagram'ın ayarlarından medya yükleme kalitesi var bende o ayar en yüksekte olmasına rağmen Instagram'dan atınca aşırı kalite düşüyor. Senle alakalı değil Instagram'ın sorunu bende iPhone SE 3 kullanıyorum.

Instagram'ın ayarlarından medya yükleme kalitesi var bende o ayar en yüksekte olmasına rağmen Instagram'dan atınca aşırı kalite düşüyor. Senle alakalı değil Instagram'ın sorunu bende iPhone SE 3 kullanıyorum.
İstersen sende dene istersen buyur video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İşine yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Artı -1 Eksi

İşine yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.
Malesef denedim bunu ama sonuç aynı:(

İnternet hızın düşük mü? iPhone pişmanlıktır demene kaç paylaşım kaldı? :p
İphone ile alakalı bir durum değil instagram kaynaklı bir sorun.

İnternet hızın düşük mü? iPhone pişmanlıktır demene kaç paylaşım kaldı? :p
2. de internet hızıyla fotoğraf kalitesinin ne alakası var hızı düşükse sadece fotoğraf gönderme süresi uzuyor kalite düşmüyor.

Videola bozuk yükleniyor demedin mi?
O başkalarının videosunu izlerken instagram internet kaliten kötüyse kendi otomatik çözünürlük belirliyor kendi yüklediğin videoda böyle bir durum geçerli değil.

Geri
Yukarı