Çözüldü iPhone kablosuz ve hücresel internet çok yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aspenaX

Hectopat
Arkadaşlar, iOS 17 Beta kullanıyorum. Hücresel veri de tam çekse bile çok yavaş çalışıyor. Bazen hızlı çalışıyor. Hücresel veri tam çekse de her zaman çok yavaş çalışıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, iOS 17 Beta kullanıyorum. Hücresel veri de tam çekse bile çok yavaş çalışıyor. Bazen hızlı çalışıyor. Hücresel veri tam çekse de her zaman çok yavaş çalışıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
RC sürümünde misin ?

Çare beta kullanmamak.

RC sürümü çıktı geçtiğimiz hafta içerisinde yani bu iOS 17 resmen çıktığındaki sürümle aynı sürüm olacak yani yeni bir RC çıkmazsa hocam.
RC sürümünde misin ?

Çare beta kullanmamak.

RC sürümü çıktı geçtiğimiz hafta içerisinde yani bu iOS 17 resmen çıktığındaki sürümle aynı sürüm olacak yani yeni bir RC çıkmazsa hocam.

Çözüm
iOS 17 beta 8 sürümündeydim beta güncellemelerini açınca direkt olarak iOS 17 diye bir güncelleme geldi sanırım dediğiniz gibi çıkacak sürümle aynı gibi. Şu an indiriyorum onu. Teşekkür ederim.

Onu deneyin hocam belki sorununuzu çözebilir. Ben RC sürümündeyim şu an herhangi bir sorun yaşamadım şimdilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı