iPhone Kamera Uygulaması Önerisi

Alfisti

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
iPhone 8 kullanıcısıyım. Fotoğraf çekme hevesim olduğundan dolayı kaliteli kamera uygulaması arıyorum, bulamıyorum. App Store’da bulunan uygulamalar içerisinde hangisini önerirsiniz?

Ücretli, ücretsiz fark etmez. Kaliteli fotoğraf çekebilmek önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi uygulaması ile DSLR makinelere kafa tutacak fotoğraflar çekebilirsin. Işığı ve açıyı ayarlaman yeterli. İstersen İphone 5C ile çekilmiş örnekler atabilirim.
Düzenleme olarak snapseed veya picsart önerebilirim ama.

Kendi uygulaması ile DSLR makinelere kafa tutacak fotoğraflar çekebilirsin. Işığı ve açıyı ayarlaman yeterli. İstersen İphone 5C ile çekilmiş örnekler atabilirim.

Kendi kamerası gerçekten güzel fakat biraz daha düzenleme yapabilme şansım var mı? Özellikle gece fotoğrafları çekmek çok hoşuma gidiyor. Procam 6 uygulaması hakkında bilginiz var mı? Bahsedildiği gibi fotoğraf çekiminde kalitesini arttırıyor mu? Yani satın almaya değecek bir uygulama öneriniz var mı?

Kendi kamerası gerçekten güzel fakat biraz daha düzenleme yapabilme şansım var mı? Özellikle gece fotoğrafları çekmek çok hoşuma gidiyor. Procam 6 uygulaması hakkında bilginiz var mı? Bahsedildiği gibi fotoğraf çekiminde kalitesini arttırıyor mu? Yani satın almaya değecek bir uygulama öneriniz var mı?
Ücretli olanların hiçbirini kullanmadım açıkçası daha doğrusu herhangi bir fotoğraf çekim uygulaması kullanmadım. Gece çekimlerinde iphone biraz sıkıntılı. Sensörün kaç saniye ışık alması gerektiği ayarını biz yapamıyoruz anca biraz aydınlatabiliyoruz o da kumlu bir görünüm veriyor. Eğer sensörünü ayarlayabildiğin bir program bulursan gece çekimlerin daha hoş olabilir. Sonradan aklıma gelen iki tane ücretsiz düzenleme programı vardı yukarıda yazmıştım. Snapseed ve picsart bunları bi deneyebilirsin istersen.

Procam 6 uygulamsı bende var. Bence çok güzel bi uygulama. Fotoğraf çekiminde kaliteyi artırmak değil de raw formatında kayıpsız fotoğraf çekebiliyorsun. Profesyonel kamera gibi
iphone için yapılmış en iyi kamera uygulaması
Halide Camera şiddetle öneririm,

Ayrıca çektiğiniz fotoğrafları da Halide'nin Partner programı olan Darkroom App ile düzenleyebilirsiniz...
Her iki uygulamayı kullanmış biri olarak procam 6 uygulamasının daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı