iPhone Kendi Kendine Ekrana Tıklıyor

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 6 kullanıcısıyım yazılım sürümü 12.2 sık sık videodaki gibi oluyor nedeni ne olabilir bilen var mı?
AC2FFACE-807B-4C10-924E-E2EFFDC0C029.gif
79160E8C-6B73-4588-A02E-60A803BABF89.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki tesadüftür ancak ben orijinal olmayan bir şarj aleti taktığımda benzer sorunla karşılaşmıştım. Şarj aletimi orijinali ile değiştirince sorun düzelmişti.

Ekran sensöründe sorun olabilir.
Ne yapılmalı?
Belki tesadüftür ancak ben orijinal olmayan bir şarj aleti taktığımda benzer sorunla karşılaşmıştım. Şarj aletimi orijinali ile değiştirince sorun düzelmişti.
Dediğinizi biliyorum başka android cihazlarda karşılaşmıştım ama şarj aletim orjinal ve bu şarjdayken olmuyor.
Bu saçma ve nedenini anlayamadığım bir sorun. Çoğu iPhone'da var nedense. Sanki bir parmak ana ekranda geziyor gibi:) Bir zararı yok ama nedeni de yok galiba. Özellikle şarj aleti bağlayınca başlıyor.
Şarjdayken değilde normal kullanımdayken oluyor. Evet uygulamaları silmiyor ama insanı rahatsız ediyor :)

Şarjdayken değil de normal kullanımdayken oluyor. Evet uygulamaları silmiyor ama insanı rahatsız ediyor :)
Aynen aynen. Yani şarjda da oluyor manasında dedim ben. Yoksa normal zamanda da oluyor aynen:) Sanki ruhani bir varlık telefonumu elliyor gibi valla, tırsar bile insan🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı