iPhone kendini yeniden başlatıyor-kapanıyor

lisangurses

Picopat
Daha fazla  
iPhone 6S telefonum kendini yeniden başlatıyor veya kapatıyor, ve telefon kapanırken arada ekranda beyaz bir çizgi çıkıyor, 3uTools adlı bir programa girdim ve crash analysis de şunu gösteriyor.

1691495578579.png

R, telefonun hiçbir sorunu yoktu şarja takıp uyudum ertesi gün böyle olmaya başladı.

yeni bir telefon almak daha mantıklı mı? bu telefona zaten 1500 lira kadar masraf harcadım
O zaman al yenisi hocam telefon zaten 1500-2000 lira, bende de vardı 6s şarjı falan hızlı bitiyordu internet çekmiyordu.. A20'ye geçtim elimde vardı zaten onu değerlendiriyorum ve 2-2.5 günde bitiyor şarjı çok rahatım.

O zaman al yenisi hocam telefon zaten 1500-2000 lira, bende de vardı 6s şarjı falan hızlı bitiyordu internet çekmiyordu.. A20'ye geçtim elimde vardı zaten onu değerlendiriyorum ve 2-2.5 günde bitiyor şarjı çok rahatım.
valla telefonun hafızasını artırdım bataryasını değiştirdim 1 ay önce, sonrada bozuldu tamir ettirdim, paramda boşa gitmesin istiyorum

a20 arkadaşmda vardı bataryasından falan hiç memnun değildi geçen hafta a54 e geçti

valla telefonun hafızasını artırdım bataryasını değiştirdim 1 ay önce, sonrada bozuldu tamir ettirdim, paramda boşa gitmesin istiyorum

a20 arkadaşmda vardı bataryasından falan hiç memnun değildi geçen hafta a54 e geçti
Uzun süre kullanmış ise öyle olabilir, ben memnumun şahsen ama yani instagram whatsapp başka birşeye girmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı