iPhone Mail Uygulamasında Gönderilen E-posta Nasıl Silinir?

moonandsun

Kilopat
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, az önce yanlış bir mail gönderdim, Phone'um üzerinden (iPhone kendi mail uygulaması) ve bunu direkt gönderilenlerden sile tıklayıp çöp sepetinden de sildikten sonra karşı taraftada bu mail siliniyor mu? Yoksa ben mi yanlış yaptım, farklı bir şekilde mi siliniyor? Bunu bilen biri varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, az önce yanlış bir mail gönderdim, Phone'um üzerinden (iPhone kendi mail uygulaması) ve bunu direkt gönderilenlerden sile tıklayıp çöp sepetinden de sildikten sonra karşı taraftada bu mail siliniyor mu? Yoksa ben mi yanlış yaptım, farklı bir şekilde mi siliniyor? Bunu bilen biri varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Gönderilen mailler geri alınamaz diye biliyorum ben yanlış bilgide olabilir ancak öyle kalmış aklımda. Çöp sepetine kaldırıp sildiklerin kendi mailinden silinir aynı işlemi karşı tarafta yaparsa mail ortadan kalkar herhalde.

Teşekkür ederim bir uygulama benden para kesiyor sanıp 3-4 mail atmıştım ama kuzenimle konuştum herhalde sorun yokmuş bundan dolayı hepsini silmiştim, şimdi tekrar mail attım çeviriden çevirip sorunu halletim. Fasa fiso diye inşallah bir sorun çıkmaz dualarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı