iPhone neydi? Nasıl devrim oldu?

Bu video her şeyi açıklıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1. nesil İphone ülkemize gelmemişti ben ABD'den getirtip kullanmıştım, o zamanlar IMIE kaydı falan da yoktu. Telefon evde duruyor hala ve çalışır durumda. O zamanlar her göre telefonu incelemek istiyordu, çok ileri bir teknoloji gibi geliyordu herkese.
Tam bir koleksiyon parçası oldu bu telefonlar.

1. nesil İphone ülkemize gelmemişti ben ABD'den getirtip kullanmıştım, o zamanlar IMIE kaydı falan da yoktu. Telefon evde duruyor hala ve çalışır durumda. O zamanlar her göre telefonu incelemek istiyordu, çok ileri bir teknoloji gibi geliyordu herkese.
Tam bir koleksiyon parçası oldu bu telefonlar.
Türkiye'de alıcısı yoktur da Amerika'da satışa sunabilirsin açık arttırmadan 5-15 bin dolar arası koleksiyonculara satanlar vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Türkiye'de alıcısı yoktur da Amerika'da satışa sunabilirsin açık arttırmadan 5-15 bin dolar arası koleksiyonculara satanlar vardı.
Annem kutusunu atmasaydı daha iyi olacaktı :/ Şimdilik dursun belki ileride satarım. Evimde dekor olarak duruyor. Keşke kutusu da olsaydı.

Ebay'dan bakıyorum şimdi çok temiz olanlarına 4-5 bin dolar yazmışlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı