iPhone şarj aleti önerileri

Daha fazla  
Herkese hayırlı forumlar, iPhone 7 Plus şarj aleti kullanıyorum. Cihazı ilk aldığımda yanında gelen şarj aleti 2 sene boyunca beni götürdü. Ancak deforme oldu. Orijinalden şaşmayalım üzülmeyelim dedim ancak peşi sıra aldığım 2. orijinal iPhone şarj aleti 5 ay dayanamadan kablosu deforme oldu. Sizden ricam bana orijinal dengi bir şarj aleti önermeniz. Şimdiden teşekkürler.

Baseus, ugreen vs. gibi markalar en kalitelileridir. Kendim 6S Plus cihazımda şunu kullanıyorum, oldukça memnunum:

Hocam öncelikle teşekkürler. Baseusun şu modelini buldum ancak adaptör olarak hangisini almalıyım adaptörlerin voltaj değerleri olarak hangisini tercih etmeliyim?

Hocam öncelikle teşekkürler. Baseusun şu modelini buldum ancak adaptör olarak hangisini almalıyım adaptörlerin voltaj değerleri olarak hangisini tercih etmeliyim?
Hocam, attığınız ürün de alınabilir. Adaptör konusunda orijinal adaptörün voltaj değerleriyle aynı/benzer bir ürün tercih etmek daha iyi olur diye düşünüyorum. Anker, Spigen, Ugreen, Ttecc Baseus gibi markaların adaptörlerine bakabilirsiniz. Ben bu ürünü öneririm:

Hocam, attığınız ürün de alınabilir. Adaptör konusunda orijinal adaptörün voltaj değerleriyle aynı/benzer bir ürün tercih etmek daha iyi olur diye düşünüyorum. Anker, spigen, ugreen, ttecc baseus gibi markaların adaptörlerine bakabilirsiniz. Ben bu ürünü öneririm:

Hocam orijinal adaptörün voltaj değerine nasıl ulaşabilirim?

Baseus, Ugreen vs. gibi markalar en kalitelileridir. Kendim 6s Plus cihazımda şunu kullanıyorum, oldukça memnunum:
Tavsiyene uyup sipariş ettim. Gelince yorumumu yazarım. Teşekkürler.

Geri
Yukarı