iPhone SE 1.alınır mı?

Bu önyargıdan nefret ediyorum, Xperia Z5 gibi birçok amiral sınıfı cihazlar halen aktif ve iş görür düzeyde bir kullanım sağlayabiliyor.

Amiral sınıfını amiral sınıfı ile mukayese etmeniz lazım, sadece Android deyip geçiştirirsek Galaxy J2 gibi saçma sapan cihazlar bile dahil oluyor.

iPhone 6S günümüzde harika çalışması imkansız, sadece gündelik işlemleri halleder ve yavaş bir şekilde.

Aldıktan sonra pek tavsiyemize gerek yok, çok dar bir bütçe ile tercih edilmesi ve hatta edilmemesi gereken bir telefon.
Ben deneyimimi söyledim. Gündelik işler için kullanıyorum evet ama şarj azalmadığı sürece yavaşlama durumu yok. Adam 11 eskidi diyor.

Ben deneyimimi söyledim. Gündelik işler için kullanıyorum evet ama şarj azalmadığı sürece yavaşlama durumu yok. Adam 11 eskidi diyor.

Güncel bir telefon kullandığınız zaman elinizdeki cihazın yavaş olduğunu anlarsınız, iPhone 11 modeli 2019 yılında piyasaya sürüldü ve ne yazık ki eski bir cihaz.

iPhone 11 için Amerika gibi bir yerde olsaydık halen alınır derdim ama Türkiye piyasası için gerçekten çok pahalı ve eski teknolojiler sunuyor.

Evet eskidi artık alınmaz. 13 altı alıyorsan git Android al çok da yormaya gerek yok.

Güncel bir telefon kullandığınız zaman elinizdeki cihazın yavaş olduğunu anlarsınız, iPhone 11 modeli 2019 yılında piyasaya sürüldü ve ne yazık ki eski bir cihaz.

iPhone 11 için Amerika gibi bir yerde olsaydık halen alınır derdim ama Türkiye piyasası için gerçekten çok pahalı ve eski teknolojiler sunuyor.

İlk cümleye katılıyorum ama ikini cümleye katılmıyorum çünkü yurt dışında gerçekten telefonlar ucuz yani yine alınmaz.

Son düzenleme:
Evet eskidi artık alınmaz. 13 altı alıyorsan git Android al çok da yormaya gerek yok.

İlk cümleye katılıyorum ama ikini cümleye katılmıyorum çünkü yurt dışında gerçekten telefonlar ucuz yani yine alınmaz.

Çalınsa ya da kaybetseniz üzülmeyeceğiniz bir şekilde kullanma rahatlığı sunabilir, telefon konusunda çok fazla bir beklentisi olmayan birisi olarak yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı