iPhone SE 1. nesil orijinal batarya nerede taktırılır?

Remazan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kolay gelsin birkaç sorum var. Ben iPhone SE 1. Nesil telefonuma orijinal batarya taktırmak istiyorum nerede taktırabilirim? Gürgençler'de taktırsam orjinal takarlar mı? Teşekkürler.

Apple Store veya yetkili teknik servis Gürgençler olabilir. Diğerleri muadillerini takar orijinal olmaz haberin olsun.

Orijinal bulamazsınız diye düşünüyorum. Ancak isterseniz yan sanayi bataryalar da kullanabilirsiniz. Iphone 5S telefonuma taktırmıştım ve 5-6 ay sıfır gibi gitti, iş görüyor.

Gürgençler yetkili Apple servisidir. Büyük ihtimalle yan sanayi pilleri tercih etmiyorlardır ancak müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almanızda fayda var. En kesin sonucu, Apple servislerinde değiştirerek elde edebilirsiniz.

Arkadaşlar kolay gelsin birkaç sorum var. Ben iPhone SE 1. nesil telefonuma orijinal batarya taktırmak istiyorum nerede taktırabilirim? Gürgençler'de taktırsam orijinal takarlar mı? Teşekkürler.

Orijinal bataryalar aşırı pahalı. Replikanın A klasında alın bence. İlla orijinal istiyorsanız da Apple bayilerinden.

Gürgençler yetkili Apple servisidir. Büyük ihtimalle yan sanayi pilleri tercih etmiyorlardır ancak müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almanızda fayda var. En kesin sonucu, Apple servislerinde değiştirerek elde edebilirsiniz.

Peki nerede değiştirebilirim Ankara'da oturuyorum? Apple mağazası falan var mı ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki nerede değiştirebilirim Ankara'da oturuyorum? Apple mağazası falan var mı ki?
Gürgençler orijinal pil kullanıyor. Ancak SE 1. nesil eski bir model olduğundan ellerinde hazır stok bulunmayabilir. Ankamall veya Cepa şubelerinden sorabilirsiniz.

Ben olsam markalı bir yan sanayi pil (Deji, Rova, Baseus, Fppro…) alıp taktırırdım. O cihaza 600 küsür TL harcamaya bence değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı