iPhone SE 2. nesil alınır mı?

Burada iPhone SE övücülüğü yapan kitleye hiç düşünmeden eksi basan bir kitle var. Onları anlamıyorum. Adam ikinci el iPhone SE 2. nesil alayım mı diye soruyor iPhone 12 mini falan öneriyorsunuz. Bu işler bütçe meselesi. iPhone SE de yüksek performanslı, nispeten diğer Apple ürünlerine göre de düşük bütçeli son derece uzun ömürlü bir telefon.

7 yıl önceki telefonun kasasını kullanan bir telefona içinde A16 olsa bile para vermem ben. Daha güncel bir kasaya sahip daha iyi özelliklerde iPhone 11 varken kimsenin SE 2'yi sırf 1 yıl daha yeni diye aynı fiyata alacağını sanmıyorum. Telefonla alakası olmayan, ufak tefek bir cihaz düşünen biri için düşünülenilir tabii. Bir de iPhone 11'in günümüzde alınmaması gerektiğine katılıyorum fakat yerine SE 2 alınmasını saçma buluyorum.

İlk başlarda sorun değil gibi geliyor insana ama ekranı çok çok küçük bana kalırsa 2023 yılı için çoğu şeyi karşılamaz durumda. Evet işlemcisi iyi güzel farkındayım bu kısımların.

Hadi arkadaşlarda bir el PUBG vesaire atayım derseniz bile işkenceye dönüşüyor. 101 bile doğru düzgün oynanmıyor oraya buraya basılıyor.

İhtiyacını karşılayana iyi güzel ama ihtiyacın 1 gram dışına çıkamıyorsunuz.
Sizde kendinize göre yorum yapıyorsunuz bir şey diyemem doğrudur ekranı küçük pil ömrü kısa ancak bu fiyatlarda hem küçük hem performanslı bir telefonda yok o yüzden çok kararsız kaldım.

7 yıl önceki telefonun kasasını kullanan bir telefona içinde A16 olsa bile para vermem ben. Daha güncel bir kasaya sahip daha iyi özelliklerde iPhone 11 varken kimsenin SE 2'yi sırf 1 yıl daha yeni diye aynı fiyata alacağını sanmıyorum. Telefonla alakası olmayan, ufak tefek bir cihaz düşünen biri için düşünülenilir tabii. Bir de iPhone 11'in günümüzde alınmaması gerektiğine katılıyorum fakat yerine SE 2 alınmasını saçma buluyorum.
Ülke sağ olsun 12 mini bile alamıyorum bu kadar vergi olmaz ya cidden insan deliriyor 11 bile alacak bütçem yok inanabiliyor musunuz 2019'da çıkan telefona bütçem yetmiyor bu trajikomik bir olay.

Merhaba forum telefondan istek ve taleplerimi sırası ile yazacağım siz de fikrinizi yazarsanız sevinirim; Ekran boyutu önemli değil, günlük evde isem maksimum 5 - 6 saat dışarıda isem işteyken falan maksimum 3 - 4 saat ekran süresi ekran süresi, hızlı ve stabil olması, ve sosyal medyada akıcı bir şekilde dolaşmak. Yani bu isteklerim sonucunda bu telefon benim işimi görür mü? Aktif olarak Oppo A15 kullanıyorum ekranı 6.5 inç ancak o kadar büyük geliyor ki elim ağrıyor tutarken tek elle kullanmak zaten imkansız ve kullandığım cihaz artık çok yavaşladı, önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Hocam yazdığınız kriterlere göre alınır.

Merhaba forum telefondan istek ve taleplerimi sırası ile yazacağım siz de fikrinizi yazarsanız sevinirim; Ekran boyutu önemli değil, günlük evde isem maksimum 5 - 6 saat dışarıda isem işteyken falan maksimum 3 - 4 saat ekran süresi ekran süresi, hızlı ve stabil olması, ve sosyal medyada akıcı bir şekilde dolaşmak. Yani bu isteklerim sonucunda bu telefon benim işimi görür mü? aktif olarak Oppo A15 kullanıyorum ekranı 6.5 inç ancak o kadar büyük geliyor ki elim ağrıyor tutarken tek elle kullanmak zaten imkansız ve kullandığım cihaz artık çok yavaşladı, önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
İkinci el alacaksan alınabilir. Bataryayı Deji-Rova ile değiştirebilirsin. SE2020'nin civarlarında XR-XS alman daha iyi olur.

Merhaba forum telefondan istek ve taleplerimi sırası ile yazacağım siz de fikrinizi yazarsanız sevinirim; ekran boyutu önemli değil, günlük evde isem maksimum 5 - 6 saat dışarıda isem işteyken falan maksimum 3 - 4 saat ekran süresi ekran süresi, hızlı ve stabil olması, ve sosyal medyada akıcı bir şekilde dolaşmak. Yani bu isteklerim sonucunda bu telefon benim işimi görür mü? Aktif olarak Oppo A15 kullanıyorum ekranı 6.5 inç ancak o kadar büyük geliyor ki elim ağrıyor tutarken tek elle kullanmak zaten imkansız ve kullandığım cihaz artık çok yavaşladı, önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

İkinci el Apple garantili SE 2 alınır. Deji'ya da rova batarya taktırırsan işini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı