iPhone SE 2. nesil 2022'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ayberkmly

Femtopat
Daha fazla  
Telefona ihtiyacım var ve iPhone SE 2 almayı düşünüyorum. Fakat birkaç sorum olacak.
Şarj sıkıntısı var diyorlar telefonda. Fazla vakit geçiren biri olarak sorun yaratır mı?
Bir de kamera kalitesi ve video kalitesi nasıldır, bilen ya da kullanan var mı?

Hocam ben çok araştırma yaptım. Tek kameraya göre gerçekten başarılı performansı var ama çift kameradan eksik kalıyor tabii. Ben Iphone 12 mini aldım, şarj olayından korkuyordum ama bir günümü çıkarıyor. SE 2 modelin bataryası biraz daha zayıf. Oyun hiç oynamıyorsun çok sorun olmaz ama elinden düşürmeden bütün gün internet, video, sosyal medya takılacaksan bir günü de çıkarmayacağını düşünüyorum.

Fazla vakit geçiren biri için sorun yaratabilir, evet. Günü çıkarmaz. Powerbank taşımanız veya akşam eve gelince hemen şarja takmanız gerekir.

Fotoğraf ve video kalitesi çok iyi. Zaten iPhone'larda her zaman iyi olmuştur.

Hocam ben çok araştırma yaptım. Tek kameraya göre gerçekten başarılı performansı var ama çift kameradan eksik kalıyor tabii. Ben iPhone 12 mini aldım, şarj olayından korkuyordum ama bir günümü çıkarıyor. SE 2 modelin bataryası biraz daha zayıf. Oyun hiç oynamıyorsun çok sorun olmaz ama elinden düşürmeden bütün gün internet, video, sosyal medya takılacaksan bir günü de çıkarmayacağını düşünüyorum.

Hocam genel olarak oyun ve sosyal medyada vakit geçireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu telefon var. Öncelikle şunu söyleyeyim, oynatmayacağı oyun yok, sadece şarjı biraz sıkıntı, o da %100 doldurursanız sosyal medyada 1 günü götürecektir. 2 yıldır kullanıyorum. Çok eksi tarafını görmedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı