Çözüldü iPhone SE 2. nesil kablosuz şarj çok yavaş oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
11'in batarya 73'tu en son ama SE'yi daha yeni aldim 100 bataryasi. Bu arada yenilenmis aldim degisenlerde batarya vardi, bununla alakali bir şey olabilir mi sizce? Telefon kozmetik olarak 0'dan farksiz gelmisti.

Olabilir. Hem 11'in kapasitesi düşük yani daha hızlı dolacaktır, hem de SE'nin değişeni orijinal mi onu biliyor musunuz? O da etki eder.

Olabilir. Hem 11'in kapasitesi düşük yani daha hızlı dolacaktır, hem de SE'nin değişeni orijinal mi onu biliyor musunuz? O da etki eder.

Orijinal mi bilmiyorum. Nasıl ogrenebilirim? Telefonu acmak istedim ancak zarar veririm diye korkarak vazgectim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3U Tools indirin PC'ye.

İndirdikten sonra ne yapmam gerek?
Şu anda tuhaf bir şekilde aniden hızlı şarj olmaya başladı anlamadım nasıl oldu 4 dakikadır yüzde 10 kadar şarj etti.

Şu anda tuhaf bir şekilde aniden hızlı şarj olmaya başladı anlamadım nasıl oldu 4 dakikadır yüzde 10 kadar şarj etti.

Şimdi 13 oldu korkmaya başladım ne oluyor böyle (yazarken 15 oldu)?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyin detaylı anlatılmış.

Şimdi 13 oldu korkmaya başladım ne oluyor böyle (yazarken 15 oldu)?
Yeni takılan batarya anca kalibre olmuş da olabilir. Anlık olarak da olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyin detaylı anlatılmış.

Yeni takılan batarya anca kalibre olmuş da olabilir. Anlık olarak da olabilir.

Hocam simdilik sanirim sorunum cozulmus gibi duruyor ancak yine de bakacağım sonradan tekrar olabilme ihtimaline karsi. Teşekkürler.

Hocam simdilik sanirim sorunum cozulmus gibi duruyor ancak yine de bakacağım sonradan tekrar olabilme ihtimaline karsi. Teşekkürler.
Hocam bu program şarjı hızlandırmaz. Bu cihazda hangi parçaların değiştiğini orijinal olup olmadığını anlamanıza yardımcı olur. Yenilenmiş cihaz sonuçta bakmak isterseniz aklınızda bulunsun buradan görürsünüz.

Hocam bu program şarjı hızlandırmaz. Bu cihazda hangi parçaların değiştiğini orijinal olup olmadığını anlamanıza yardımcı olur. Yenilenmiş cihaz sonuçta bakmak isterseniz aklınızda bulunsun buradan görürsünüz.
anladim sagolun. birde yeni konu acmak istemedim ama ios 17.4 ile geldi cihaz bana bunu 16 ya geri dondurmek mumkun mu? ve jailbreak yapmak

Anladim sağ olun. Bir de yeni konu acmak istemedim ama iOS 17.4 ile geldi cihaz bana bunu 16 ya geri dondurmek mumkun mu? Ve Jailbreak yapmak

iOS 16'ya geri çevirmek mümkün değil. Jailbreak kısımlarında benim bilgim yok ama her sürümde olduğu gibi eninde sonunda Jailbreak gelecektir şu anlık yoksa bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı