iPhone SE 2020 alınır mı?

Dediğim gibi onu almak istiyorum ama bataryası çok düşük yani o yüzden kararsız kalıyorum 1 günümü telefonda nasıl geçireceğimi söyleyeyim siz ona göre beni bilgilendirin al alma diye. YouTube bakarım 1-2 saat, Instagram bakarım 2 saat, 1 saat te oyun oynarım desek 1 günümü götürür mü bu telefon?

Evet götürür gibi.
Ancak pubgm gibi ağır oyun oynuyorsanız o tür oyunlarda 1 saatte %25-35 şarj gidiyor haberiniz ola :D

Dediğim gibi onu almak istiyorum ama bataryası çok düşük yani o yüzden kararsız kalıyorum 1 günümü telefonda nasıl geçireceğimi söyleyeyim siz ona göre beni bilgilendirin al alma diye. YouTube bakarım 1-2 saat, Instagram bakarım 2 saat, 1 saat te oyun oynarım desek 1 günümü götürür mü bu telefon?

İlk zamanlar kesin götürür ama kullandıkça pil sağlığı düşüyor pil sağlığını çok düşürmemeye çalışırsanız bir süre gider ben kullanıyorum yaklaşık 1 yıl oldu pil sağlığım 93 dün 10 saat bakmışım hücresel verim açık 2 saat Netflix 2 saat YouTube 1.30 saat Instagram 30 dk Snapchat devamı da az az baktığım uygulamalar iki kere 100 doldurdum sonraki gün 40 şarjım falan kalmıştı. Ama hücresel veri açık olduğu için böyle. Umarım kafana yatmıştır.

Ben de almayı düşünüyorum. Şarj çok sıkıntı olmaz sanırım çünkü telefonu en çok kullanacağım yer okul ve ev. Okula çantayla gidiyorum, bir powerbank taşırım, evde de zaten priz var. Tek endişem İphone 13 ile birlikte ucuzlamasını bekleyeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı