iPhone SE 2020 bataryası kaç TL'ye değişir?

demircay

Kilopat
Makaleler
1
Selam,
iPhone SE 2020 kullanıyorum. Pil sağlığı %83'e düştü. Günlük kullanımda 1 günümü idare ediyor fakat yoğun kullanımda asla. Garantisi daha bitmedi, Kasım'da bitecek. Tahmini olarak ne kadara değiştiririm? Garanti var diye Apple servisi ucuza değiştirir mi? Troy'a götürmeyi düşünüyorum. Diğer yetkili servisler bana pek güvenilir gelmiyor. KVK'da olabilir.

Selam,
iPhone SE 2020 kullanıyorum. Pil sağlığı %83'e düştü. Günlük kullanımda 1 günümü idare ediyor fakat yoğun kullanımda asla. Garantisi daha bitmedi, Kasım'da bitecek. Tahmini olarak ne kadara değiştiririm? Garanti var diye Apple servisi ucuza değiştirir mi? Troy'a götürmeyi düşünüyorum. Diğer yetkili servisler bana pek güvenilir gelmiyor. KVK'da olabilir.
Sanmıyorum fppro orijinal parça kullanıp işini iyi yapan servislerdendir. Merdiven altı bir yer de değil resmi bir yer. iPhone SE 2 Tamir İşlemleri ve Fiyatları fiyatlar burda 444tl. Whatsapp ile ulaşırsanız anlaşmalı kargo ile gönderilir değiştirilip geri gönderilir. Fppro sponsor değil ama bende gönderdim tamir sonrası bozulursa diye yaptıkları tamir için 2 yada 3 yıl garantileri bile var.

Kaynak: iPhone Pil Onarımı ve Değiştirme - Apple Destek (TR)

Screenshot_1.png

Orjinal değil FFPRO markalı yan sanayi bir ürün. Orjinal parçalar sadece Apple servisinde bulunuyor.
Hayır dostum bataryanın üstüne sadece logolarını basıyorlar. Deji veya yan sanayi bir ürün değil fppro direk tamiri yapan kişi. Telefon satın alıyorlar yurt dışı onun parçalarını çıkartıp kullanıyorlar. Biraz takip etsen bari adamlar anakart katman değişimi yapıyor yorma bizi.

Hayır dostum bataryanın üstüne sadece logolarını basıyorlar. Deji veya yan sanayi bir ürün değil fppro direk tamiri yapan kişi. Telefon satın alıyorlar yurt dışı onun parçalarını çıkartıp kullanıyorlar. Biraz takip etsen bari adamlar anakart katman değişimi yapıyor yorma bizi.

Yurt dışı cihazların çoğu İran'dan gelme değişim cihazları değil mi? Dolaylı olarak 2. el parça takmıyorlar mı aslında?

Yurt dışı cihazların çoğu İran'dan gelme değişim cihazları değil mi? Dolaylı olarak 2. el parça takmıyorlar mı aslında?
Aga ne diyon ya🤦‍♂️

Adam yurt dışı cihaza ikinci el dedi adamlar yıllardır satış yapıyor işin garibi. Yurt dışından sipariş eden herkes o zaman ikinci el kullanıyor aga zeka küpü.

Son düzenleme:
Aga ne diyon ya🤦‍♂️

Adam yurt dışı cihaza ikinci el dedi adamlar yıllardır satış yapıyor işin garibi. Yurt dışından sipariş eden herkes o zaman ikinci el kullanıyor aga zeka küpü.
Yurt dışından satın almakla kaçak getirmek arasında fark var.

Apple'de 1019TL'ye değişim yapılıyor. Telefonunu apple harici hiçbir yere vermeni tavsiye etmem.
Öyle yapacağım. Zaten troy'da 1-2 saat içerisinde değişim yapıyorlarmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı