iPhone SE 2020 bataryası nasıl?

Hocam hiç ekran boyutu sizi telefondan sıktırdı mı? Normalde küçük telefon severim ama bana sıkıntı çıkarır mı onu merak ediyorum.
Ben de alırken özellikle küçük almak istediğim için bu telefona yöneldim. Artık 12 pro ya da 11 pro max düşünüyorum.
Bataryası gerçekten rakiplerine göre yetersiz kalıyor. Ben teknolojinin suyunu sıkan bir insan olduğum için 1 senede batarya sizlere ömür tabii ki. Ekran boyutu biraz canımı sıkıyor ama asıl değiştirmek isteme sebebim ekran teknolojisi. Düz led panel bence kalitesiz kalıyor artık. Ayrıca touch id çok geçmişte kalmış gibi hissettiriyor. Ama gerçekten tek amacı kamera ve stabilite olan adamı üzmeden sıkıntısızca götürür. Performansına kimsenin bir şey diyebileceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
Hocam sizce hangisi?

Standart bir kullanıcıyım.

Önceliklerim:
1)Batarya.
2)Ekran kalitesi.
3)Görünüm.
Üst seviye telefonların çoğunda pil sıkıntısı var. Orta seviye veya alt seviye telefonlar kadar pil ömrüne sahip değiller. Ekran kalitesi ve görünüm olarak üzmez, bir telefon olarak üzmez ama pil olarak bir günü oyun oynamazsanız çıkarır. Üst seviye her telefon için durum aynı. S20+ kullanıcısı olarak 120 Hz ekranda 6 saat ekran açık kullanım süresine ulaşabiliyorum.

Peki hocam Note 10 Lite en az kaç sene götürür?

Peki hocam Note 10 Lite en az kaç sene götürür?
Ne yapacağınıza bağlı. İnstagram, Whatsapp, Youtube şeklinde takılacaksanız ve çok oyun oynamayacaksanız en az 4-5 sene kullanabilirsiniz. Ancak yoğun oyun oynamayı seviyorsanız 1-2 sene içinde telefonunuz eskimeye başlayacaktır. Teknoloji ve insan istekleri çok hızlı bir şekilde değişiyor. Telefonunuz eskimese bile daha fazlasını isteyebiliyorsunuz. Kendi aldığım S20+ çok yeni bir ve çok hızlı cihaz olmasına rağmen S21 ve iPhone 12'ye bakarken ağzım resmen sulanıyor.

Oyun indirmem bile.
PC fazlasıyla yetiyor.
Android'e ön yargılarım var biraz.
Yazılım olarak kaç yıl destek görür sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…