iPhone SE 2020 incelemesi

Evet güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Apple gerçekten iyi iş yapıyor ve tamamıyla bu ekosisteme geçmeyi düşünüyorum. İyice ısındım çünkü.

Ben bir markayı kendimin gibi kollamayı sevmiyorum ve başka telefonlarla kıyaslanmasını da anlayamıyorum. Yok Android özgürlükmüş, iOS hapislikmiş falan boş bunlar. İsteyen istediğini kullansın. iOS’a widget özelliği geldi Androidçiler çıldırdı. Widget olmazsa olmaz bir özellik değil. Stabilite önemli günlük kullanım için.

Eki Görüntüle 683216
Eki Görüntüle 683217

Cihazı aldığım anda 10.000 MaHlık powerbank aldım bir kere yüzde otuz doldurdum başka da kullanmadım. Cihazın bataryası çok da kötü sayılmaz. Bir ay üç gündür kullanıyorum. Şunu da belirtmeliyim ki 1.821 sayısı yanıltmasın sizi. Çünkü çip olarak oldukça verimli kullanım sunuyor. Zaten Apple da bunu belirtiyor.

Not: Cihazda oyun oynamıyorum.
7 Saatlik ekran süresi veriyorsa gerçekten çok iyi bir değer. 4000mAh Bataryalı Mi 9T Pro ile 9-10 saat civarı ekran süresi alıyorum. Snapdragon 855 İşlemci bulunuyor. Telefonda hiç oyun oynamıyorum ama mobil veri ile YouTube'dan çok sık video ve müzik açarım. Telefonu tamamen bunun için kullanıyorum desem yanlış olmaz. 1821mAh Batarya için çok başarılı değerler. Şaşırdım doğrusu.🙂

7 Saatlik ekran süresi veriyorsa gerçekten çok iyi bir değer. 4000mAh Bataryalı Mi 9T Pro ile 9-10 saat civarı ekran süresi alıyorum. Snapdragon 855 İşlemci bulunuyor. Telefonda hiç oyun oynamıyorum ama mobil veri ile YouTube'dan çok sık video ve müzik açarım. Telefonu tamamen bunun için kullanıyorum desem yanlış olmaz. 1821mAh Batarya için çok başarılı değerler. Şaşırdım doğrusu.🙂

Ben ekran süresi olayını hiç anlamam direkt bıraktım. Üstteki arkadaş daha iyi açıklamış. Kesin bir sonuç mu bilmiyorum ama ben sıkıntı çekmedim.

Kim istemezdi şöyle bir telefona 2.500lük gibi bir sayı 🤪

Yanlış anlaşılmasın telefonum SE değil XR ve 2942 mAh bataryası. Tabiki ben çok fazla video izliyorum ama ortalama olarak 10 saat alınabileceğini düşünüyorum ekran süresinin ki bence gayet yeterli bana göre.

Spor araba yapıp 30 litrelik yakıt deposu koymak gibi aslında. Gündelik ve sıradan işlerde idare ediyor. Gaza basmak gereken uygulamalarda yetersiz kalıyor maalesef. Aldığımdan beri gün içinde hiç şarj etmedim. Oyun oynuyor olsam yetmeyeceğine çok eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı