iPhone SE 2020 iOS 15.1 Jailbreak nasıl yapılır?

495591

Decapat
1 ay önce bir arkadaşım tarafından hediye iPhone SE 2020 almıştım şimdi Jailbreak diye bir şey olduğunu duydum ve çok hoşuma gitti. Telefonun işlevselliğini acayip derece arttırabiliyoruz gördüğüm uygulamalardan anladığım kadarıyla ve bunu yapmak istiyorum. 15.1'e çıktı mı? Nasıl yaparım ve yapanlar varsa biraz bahsedebilir mi bu Jailbreak'tan?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay önce bir arkadaşım tarafından hediye iPhone SE 2020 almıştım şimdi Jailbreak diye bir şey olduğunu duydum ve çok hoşuma gitti. Telefonun işlevselliğini acayip derece arttırabiliyoruz gördüğüm uygulamalardan anladığım kadarıyla ve bunu yapmak istiyorum. 15.1'e çıktı mı? Nasıl yaparım ve yapanlar varsa biraz bahsedebilir mi bu Jailbreak'tan?
Dostum işine karışmak istemem ama se 2020 garantili ise yapma garanti dışı kalır cihazın. Eğer bitmişse yapabilirsin tabi hatta bende elimdeki telefonu satıp 7 plus almayı düşünüyorum sırf jailbreak için.

Korsan faaliyetlere desteğimiz yok.
Korsana katı bir şekilde karşı biriyim ve kullanmamaya ciddi bir şekilde önem gösteririm , dediğiniz jailbreakın ne olduğunu anlamadığınızın bir göstergesi bence bir araştırın appstore da paralı olan birşeyi ücretsiz indireyim diye 2 yıllık garantiyi bozmayacağım bende zaten
Uncover ile yapılıyor.
uncoveri yükleyemiyorum 2 tane uygulama indirip girin diyor ama gelmiyor sonra

Son düzenleme:

Geri
Yukarı