iPhone SE 2020 kablosuz şarj standı önerisi

Sam001

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone SE 2020 modeli için kablosuz şarj standı almayı düşünüyorum.
Bu linkteki kılıfı kullanıyorum ve elimde (amper ile voltu çarpıp bulduğum) 7W destekleyen adaptör var. Hangi modeli almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla alakalı değil ama telefondan memnun musunuz? Almayı düşünüyorum. Bataryası falan nasıl?

Merhaba, iPhone SE 2020 modeli için kablosuz şarj standı almayı düşünüyorum.
Bu linkteki kılıfı kullanıyorum ve elimde (amper ile voltu çarpıp bulduğum) 7W destekleyen adaptör var. Hangi modeli almalıyım?
Aynı şekilde konudan alakasız bir soru sormak istiyorum, telefon seçerken neden SE 2020 seçtiniz acaba ?

Aynı şekilde konudan alakasız bir soru sormak istiyorum, telefon seçerken neden SE 2020 seçtiniz acaba ?
Konuyla alakalı değil ama telefondan memnun musunuz? Almayı düşünüyorum. Bataryası falan nasıl?

Ben arkadaşımızın "Neden" SE seçtiğini merak ettim ^^ İzlenimleri değil.

Öncelikle çok büyük telefon kullanmaktan bıkmış ve tek elle telefon kullanmak isteyen biriyim (Mi 9T kullanıyordum). A13 işlemcisi olması ve telefonun hız bakımından çok iyi olmasından dolayı tercih ettim. Ayrıca fiyatı da bu hız ile karşılaştırılacak diğer telefonlardan ucuz. Son olarak stabilite yani iOS 😁
Bataryası biraz küçük. 6 saat civarı ekran süresi alıyorum, kullanıma göre değişir ancak bir günü çıkarıyor diyebilirim.
Konuyla ilgili entry olursa daha makbule geçer 😄

Öncelikle çok büyük telefon kullanmaktan bıkmış ve tek elle telefon kullanmak isteyen biriyim (Mi 9T kullanıyordum). A13 işlemcisi olması ve telefonun hız bakımından çok iyi olmasından dolayı tercih ettim. Ayrıca fiyatı da bu hız ile karşılaştırılacak diğer telefonlardan ucuz. Son olarak stabilite yani iOS 😁

Teşekkür ederim ^^ Sorunuzu yanıtlayamadığım için de kusura bakmayın Apple kullanmıyorum içimde merak vardı gidermek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı