iPhone SE 2020 kaç yıl güncel kalır?

kafkasoid

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir süredir kendime telefon bakıyorum ve gözüme iPhone SE 2020 takıldı. Sorum ise başlıkta da olduğu gibi, iPhone SE 2020 kaç yıl güncel kalır? Ne zamana kadar son iOS güncellemelerini alır? Beni kaç yıl idare eder? iPhone SE 2020 kullanıcıları da telefonla ilgili yorumlarını benimle paylaşırsa sevinirim.

Bir süredir kendime telefon bakıyorum ve gözüme iPhone SE 2020 takıldı. Sorum ise başlıkta da olduğu gibi, iPhone SE 2020 kaç yıl güncel kalır? Ne zamana kadar son iOS güncellemelerini alır? Beni kaç yıl idare eder? iPhone SE 2020 kullanıcıları da telefonla ilgili yorumlarını benimle paylaşırsa sevinirim.
5-6 yıl güncelleme alacaktır.

En az 2025 diyorum. Telefonu 2 aydır kullanıyorum 128GB Red. Öneririm iPhone almak istiyorsan oldukça güzel bir cihaz.
Apple istemenizin özel bir nedeni var mı? Yoksa aynı özelliklerde daha uygun fiyatlı telefonlar önereceğim.
Açıkçası iPhone takıntım yok ancak biraz araştırdığımda gerçekten güçlü bir telefon olduğunu gördüm. Eğer gerçekten aynı özelliklerde daha uygun fiyata varsa önerebilirsiniz.

iPhone 5 bile halen kullanılabilir bir telefon. En az 6 yılı var.
En az 5 yıl iOS güncellemesi alır, güvenlik ve bug çözümlerini acil ise almaya devam eder 3-4 yıl daha.

Elimde iPhone 5 var. 5 yıl güncelleme aldı iOS 6'dan iOS 10.3.4'e kadar. Hala cayır cayır çalışıyor, 8 yıl geçmesine rağmen.
Benim de elimde iPhone 5 var ancak pek de cayır cayır çalıştığını söyleyemem. Kamerası, donanımı ve yazılımı günümüzün çok gerisinde. Artık ihtiyaçlarıma yetişemez oldu.

Bir video da 5 yıl diye duymuştum.
Ama tavsiye etmem batarya kullanımı rezalet.
En az 2025 diyorum. Telefonu 2 aydır kullanıyorum 128GB Red. Öneririm iPhone almak istiyorsan oldukça güzel bir cihaz.
Güzel ancak sizce de bataryası çok çabuk bitmiyor mu.

Açıkçası iPhone takıntım yok ancak biraz araştırdığımda gerçekten güçlü bir telefon olduğunu gördüm. Eğer gerçekten aynı özelliklerde daha uygun fiyata varsa önerebilirsiniz.

Benim de elimde iPhone 5 var ancak pek de cayır cayır çalıştığını söyleyemem. Kamerası, donanımı ve yazılımı günümüzün çok gerisinde. Artık ihtiyaçlarıma yetişemez oldu.

Ben iPhone dışında cihaz önermiyorum çünkü diğer markalardan alırsan en fazla 2 sene sonra bir sürü sıkıntı çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı