iPhone SE 2020 nasıldır?

Selamlar, şimdiki telefonum yetersiz geldiği için daha güçlü bir telefon alacağım modelleri belirledim. 2 model var birisi iPhone XR ikincisi iPhone SE. Açıkçası XR'a 7000 ₺ vermek istemiyorum ama güzel bir telefon ve ekranı şimdiki telefonumdan küçük olsa da SE'ye göre büyük o yüzden seçtim. SE'yi seçmemin sebebi ise ucuz(5199₺) ve iPhone 11 ile aynı güçte o yüzden. Sizce hangisini alayım? 6.5inç bir telefondan 4.7inç bir telefona geçsem sıkıntı yaşar mıyım? Yoksa XR'a o parayı vereceğime iPhone11 alınır mı?(iPhone 11 için yaklaşık 2bin ₺ eksik bütçem var). Yardımcı olursanız sevinirim :).

2 aydır kullanıyorum bence 5000 fiyat bandında en iyi telefon ekran alışınca küçük gelmiyor A50'den geçtim efsane performans farkı var işlemcisi çok iyi.

2 aydır kullanıyorum bence 5000 fiyat bandında en iyi telefon ekran alışınca küçük gelmiyor A50'den geçtim efsane performans farkı var işlemcisi çok iyi.
Ben de A50 kullanıyorum 2 senelik telefon ya en az Android13 alması lazım ama gel gör ki Android 12 bile vermiyor sırf bu yüzden bile Samsung'dan soğudum. İşlemci desen berbat. Hayırlı olsun bu arada.

Ben de A50 kullanıyorum 2 senelik telefon ya en az Android13 alması lazım ama gel gör ki Android 12 bile vermiyor sırf bu yüzden bile Samsung'dan soğudum. İşlemci desen berbat. Hayırlı olsun bu arada.

Hocam ama A50 de yani en azından işimi görüyordu ama aileden birisinin telefonu kırılınca ona verdim A50'yi bende iPhone SE 2020 aldım ekran boyutuna 1 günde alıştım pil performansı kötü değil iyi de değil ancak benim işimi görüyor.

Geri
Yukarı