iPhone SE 2020 powerbank önerisi

Haluk Albayrak

Kilopat
Daha fazla  
Telefonumu bir süre daha kullanabilmek için bu iki ürünü sipariş ettim. Bu powerbank telefonumu 1.5 defa şarj edebilir mi? Kullanan varsa deneyimini paylaşabilirse sevinirim.

Telefonumu bir süre daha kullanabilmek için bu iki ürünü sipariş ettim. Bu powerbank telefonumu 1.5 defa şarj edebilir mi? Kullanan varsa deneyimini paylaşabilirse sevinirim.

Kablosuz powerbank kullanıyorum kablolu kadar fazla şarj etmiyor bence 1 buçuk defa doldurur daha da doldurmaz sanırım.

5000mAh dediğiniz zaman bataryayı 2 kere doldurur anlamayın.
Pil kimyası gereği enerji kaybedecek.
1 Pil 5000mAh'dan aşağı olacak.
2 Kablosuz şarj ederken çok fazla ısı ortaya çıkacak ısı da enerji ile üretiliyor bu enerji Powerbank'den çekileceği için 1 kez tam doldurma sonrası ömrü tükenecek.

8000mAh Powerbank var bende kablolu ile 2 tam şarj kablosuz ile 1 tam şarj yapıyor.

5000MAH dediğiniz zaman bataryayı 2 kere doldurur anlamayın.
1 pil 5000MAh'dan aşağı olacak.
2 kablosuz şarj ederken çok fazla ısı ortaya çıkacak ısı da enerji ile üretiliyor bu enerji Powerbank'den çekileceği için 1 kez tam doldurma sonrası ömrü tükenecek.

8000MAH powerbank var bende kablolu ile 2 tam şarj kablosuz ile 1 tam şarj yapıyor.

Hocam iPhone SE2020 1800 mAh zaten küçük.

Kablosuz powerbank kullanıyorum kablolu kadar fazla şarj etmiyor bence 1 buçuk defa doldurur daha da doldurmaz sanırım.

5000MAH dediğiniz zaman bataryayı 2 kere doldurur anlamayın.
1 pil 5000MAh'dan aşağı olacak.
2 kablosuz şarj ederken çok fazla ısı ortaya çıkacak ısı da enerji ile üretiliyor bu enerji Powerbank'den çekileceği için 1 kez tam doldurma sonrası ömrü tükenecek.

8000MAH powerbank var bende kablolu ile 2 tam şarj kablosuz ile 1 tam şarj yapıyor.

Cevaplar için teşekkürler yanımda ağır bir şey değil de sürekli hafif bir şey taşıyabilmek amacıyla 5000 mAh tercih ettim. Kablosuz 1.5 kablolu şekilde yaklaşık 2 defa şarj etse yeterli.

Kendi sitesi üzerinde de şu şekilde yazıyor uzun süre kapasitesini koruyabilir umarım

Hızlı ve şık: 20W kablolu şarj ve 15W kablosuz şarj. LED şarj göstergesi ve pürüzsüz yüzeyi ile zarif tasarım.

Dayanıklılık: Woyax by Deji powerbank en az 850 şarj-deşarj döngüsü ve malzeme kalitesiyle dayanıklıdır. mAh değerini tamamen stabil bir şekilde sağlayarak yüksek şarj verimliliği sunar.

Benzersiz güvenlik: Kullandığımız powerbank batarya hücrelerine uluslararası bir test kuruluşu tarafından tüm güvenlik testleri uygulanmıştır. Woyax by Deji Powerbank'ler CE, fcc ve C-tick sertifikalıdır.

Geri
Yukarı