iPhone SE 2020 vs iPhone 7 Plus

Bence tartışılmaz bir şekilde iPhone SE 2020 çünkü her koşulda daha iyi ve gelişmiş bir telefon ayrıca daha çok yazılım güncellemesi alır. Pil sorununa gelecek olursak 10000MAH'lik powerbankler var bu durum için işinize yarayabilir. Hız olarak gene iPhone SE 2020 daha avantaj sağlar. Ekran boyutu çok fark etmez bence. Apple telefonlarını insanların eline uyacak ve konforlu olacak boyutta tasarlar ben size iPhone SE 2020'yi tavsiye ederim.

Teşekkür ederim arkadaşlar.

Yatmadan önce %100 yapıp yatıyorum, 2 gün anlık not alacağım SS'iyle birlikte.

Hocam 2 gün ekran süresi alamazsınız, kaç saat ekran süresi aldığınız önemli, 2 günü 4-5 saat ekran süresiyle tamamlıyorsanız o başka tabii. 4-5, taş çatlasın 5.5 saat dayanabiliyor telefon.

Hocam 2 gün ekran süresi alamazsınız, kaç saat ekran süresi aldığınız önemli, 2 günü 4-5 saat ekran süresiyle tamamlıyorsanız o başka tabii. 4-5, taş çatlasın 5.5 saat dayanabiliyor telefon.

2. günün ssini almayı unutmuşum ya. Sabah ezanında kalkıp bakınca şarjı %98 idi. Zaten yeni IOS'larda telefon otomatik Wi-Fi açıyor nedendir bilmiyorum. Saat 17:13'e kadar da şarjı 58'e düştü. Ben 2 gün diyerek abartmışım haklısınız :D. Ama sırf size test olsun diye telefonla çok oyalandım, akşam elime hiç telefon almıyorum çünkü.

Geri
Yukarı