iPhone SE 2020 Yeni Kutu İçeriği

100 dolar oha. Allah'tan almışım bazı yerlerde fiyat 4.700-4.600 civarıydı sözde indirim. Ben kalın kutu aldım daha 1 ay olacak. 5.100 tl 3 taksit aldım. İyi ki de almışım ya.
3 taksitli satın alımı GSM (Turkcell vb.) Mağazalarından mı yaptınız yoksa Teknoloji (Media Markt vb.) Mağazalarından mı yaptınız? Ayrıca Alışveriş Kredisi ile mi satın alımı yaptınız? Bunların sormamın sebebi ben de şu an en uygun 3 taksitli kampanyayı arıyorum.

3 taksitli satın alımı GSM (Turkcell vb.) Mağazalarından mı yaptınız yoksa Teknoloji (Media Markt vb.) Mağazalarından mı yaptınız? Ayrıca Alışveriş Kredisi ile mi satın alımı yaptınız? Bunların sormamın sebebi ben de şu an en uygun 3 taksitli kampanyayı arıyorum.
HepsiBurada'dan alışveriş kredisi ile aldım. Satıcısı HepsiBurada'nın kendisi idi. GSM operatörleri daha pahalı satıyor.

Merhaba, Media Markt üzerinden iPhone SE 2020 128GB (Beyaz) modelini almak istiyorum fakat Apple'ın ''Çevreci Politikası''na uygun bir şekilde kısacası yeni kutu ile mi gönderirler yoksa eski kutu (Adaptör ve Kulaklık dahil) mi gönderirler?
Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda yeni kutuyla beraber geleceklerini parantez açıp kulaklık ve adaptörün çıkmayacağını belirttiler. Fakat 1-2 hafta önce mağazaya gitmiştim ve orada eski kutuların yenisiyle değişiminin son gün 31.12.2020 olduğunu söylemişlerdi.

Ürünü internetten alıp mağazada teslim alsam yine bana yeni nesil ''Çevreci Kutu''yu mu verirler?
Arkadaşım için İphone 11 aldım dün, onlar değişiyor mu bilmiyorum fakat gayet kalındı kutu yenileriyle alakası yoktu.

Geri
Yukarı