iPhone SE 2022, 5G Desteğine Sahip Olabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iphone SE 2022 5G desteği

Apple’ın 2022 yılında tanıtacağı iPhone SE modeli 5G desteği ile beraber gelebilir. iPhone SE 2020 modeliyle beraber sektöre damgasını vuran Apple, bildiğiniz üzere bir süredir yeni iPhone SE modeli üzerinde çalışıyor. Gelecek yıl satışa sunulması beklenen modelle beraber kullanıcılara en yeni teknolojileri de sunmayı hedefleyen firma, paylaşılan son raporlara göre iPhone SE serisine de 5G […]

Devamı: iPhone SE 2022, 5G Desteğine Sahip Olabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kullanan birisi olarak tek dezavantaj batarya diyebilirim.
Telefon gerçekten f/p odaklı. Bizim ülkemizde vergiler olduğu için pahalı geliyor ama yok telefon fiyatını gerçekten ucuz ve ve fiyatını dibine kadar hak ediyor. iPhone 11 ile aynı işlemciyi kullanıyor. Çoğu kişi tek kamera olması dezavantaj demiş ama 3-4 kameralı giriş seviyesi telefonların hepsini ezer geçer kamerada. Ekran maliyet açısından düşürülmüş ama telefon gerçekten harika. Tek dezavantajları batarya ve ekran. Olaya şöyle bakmak lazım birde. Ben Android kullanıcısı olarak Android'in bir o kadar özgür ama kısa ömürlü olmasını sevmiyorum. IOS tarafında APK gibi bir şey olsa eminim ki IOS işletim sistemli cihazlar olduğundan daha fazla satar. Android telefonların yazılım güncellemesi en fazla 3 sene iPhone telefonların ise 4-5 sene. Mesela iPhone 5S telefonu 2013'de çıktı yazılım desteği Haziran 2019'da kesildi.

Son düzenleme:
Umurumda değil.
Ortada bir emek var, uğraşılıp diğer kullanıcılar bilgilensin diye bir konu açılıyor. Sonrasında biri çıkıp gevşek gevşek umurumda değil yazıyor. Emek verdiğiniz bir işten sonra umarım size de birileri böyle tepki verir de anlarsınız.
iphone SE 2022 5G desteği

Apple’ın 2022 yılında tanıtacağı iPhone SE modeli 5G desteği ile beraber gelebilir. iPhone SE 2020 modeliyle beraber sektöre damgasını vuran Apple, bildiğiniz üzere bir süredir yeni iPhone SE modeli üzerinde çalışıyor. Gelecek yıl satışa sunulması beklenen modelle beraber kullanıcılara en yeni teknolojileri de sunmayı hedefleyen firma, paylaşılan son raporlara göre iPhone SE serisine de 5G […]

Devamı: iPhone SE 2022, 5G Desteğine Sahip Olabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Androidden iphone' a geçmeyi düşünen biri olarak, ve güncel iPhone fiyatlarının uçukluğundan sebep geçemeyince de, beni bir hayli ilgilendiren bir konu. Umarım yakın zamanda makul sayılabilecek bir fiyatla çıkar da geçiş yapabilirim.

Fiyatı da 6500 TL civarlarında olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı