IPhone SE 2022 almak mantıklı mı?

Bütçe
15000
Yani telefondan oyun oynayan bir insan değilim genelde PC de oynuyorum oyunları fakat yani 11 bin TL bir telefona para veriyoruz bu sadece benim içinde değil herkes için aynı durum yani fiyatını hak etmeyen aletlere bu kadar paralar dökerken en uygun mantıklısı hangisi ise o seçimi yapmaya çalışıyorum.

Yani telefondan oyun oynayan bir insan değilim genelde PC de oynuyorum oyunları fakat yani 11 bin TL bir telefona para veriyoruz bu sadece benim içinde değil herkes için aynı durum yani fiyatını hak etmeyen aletlere bu kadar paralar dökerken en uygun mantıklısı hangisi ise o seçimi yapmaya çalışıyorum.

Dediğim gibi ekran boyutu konusunda sıkıntın yoksa SE 2022 alın geçin boşu boşuna eski işlemci ve eski işlemci mimarili bir telefon almayın.

Dediğim gibi ekran boyutu konusunda sıkıntın yoksa SE 2022 alın geçin boşu boşuna eski işlemci ve eski işlemci mimarili bir telefon almayın.
iPhone 8 kasasında bir cihaz için bu yorumda bulunmak da pek mantıklı değil. Çoğu kamera özelliğini de edinmedi, sadece A15 Bionic'e özel olan kamera güncelleştirmelerini aldı o kadar. Kamerası diğer SE'lerle neredeyse aynı performansta. Ekran desen Retina IPS. Face ID yok, Touch ID var. Batarya performansı SE 2020'ye göre iyi olsa da hâlâ 2022 bir cihaz için kötü.

Kısaca sadece 2 yıl eski cihaz diye diğer bütün özelliklerden feragat etmek mantıksız. A13 Bionic dediğimiz işlemci de zaten oldukça güçlü bir işlemci, yani üzülecek bir şey yok.

Tercih sizin. Sadece 2 yıl daha güncel olması ve daha güçlü bir donanım satın aldığınızı belirtmek istedim.

Bana kalsa iPhone 11 almam tabii, Samsung S22 alırım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı