IPhone SE 3. nesil alınır mı?

Kasa tasarımı eski, işlemcisi iPhone 13 işlemcisi. Aynı bütçede çok daha iyi Android telefonlar var

İPhone 13 motorlu bir iPhone 7 2024 yılında alınır mı 30-35K fiyat vererek? Alınmaz.
SE4'ü bekleyin beklemesine ama sızan özelliklere göre düz iPhone 15'in Lite modeli olacak gibi duruyor. Bütçenizi daha ne zaman ne fiyattan çıkacağı belli bile olmayan bir telefona ayırmak yerine yurt dışı o paralara 15 Pro düşünmez misiniz?

Bir fikrim yok. Ama o fiyata alınacak Android daha uzun süre güncelleme alacaktır.

iPhone 13 motorlu bir iPhone 7 2024 yılında alınır mı? 30-35k fiyat vererek? Alınmaz.
SE4'ü bekleyin beklemesine ama sızan özelliklere göre düz iPhone 15'in Lite modeli olacak gibi duruyor. Bütçenizi daha ne zaman ne fiyattan çıkacağı belli bile olmayan bir telefona ayırmak yerine yurt dışı o paralara 15 Pro düşünmez misiniz?

Hocam o zaman ikinci elde iPhone SE 3.nesil bakayım sıfır almaya değmez gibi. Yurt dışından telefon alma işine pek sıcak bakmıyorum.

@KİNGSEMİH

Hocam o zaman ikinci elde iPhone SE 3.nesil bakayım sıfır almaya değmez gibi. Yurt dışından telefon alma işine pek sıcak bakmıyorum.

Tam tersi asıl buradan aynı paraya çok daha alt model kullanıyorsunuz oradan son model çok daha premium cihaz alıyorsunuz. Kullanım şartlarını bilmiyorsanız açıklayabilirim yurt dışı cihaz almanız bence çok daha doğru olacaktır.
Şunu da ekleyeyim SE3 en fiyasko iPhone modellerinden bir tanesi. Verilen paraya yazık derim. Onun yerine 2. el iPhone 12 Pro bile bulabilirsiniz buradan. Her şey içindeki çipse 12 Pro'da da A14 var SE3'tekinden sadece 1 sene eski işlemci.

Ekleme yapayım, yorumumu 2.el telefon alıyorsunuz diye yazdım bilginiz olsun. 0'a iPhone SE 2022 alınmaz o paraya 2.el daha sağlam iPhone modelleri bulunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı