iPhone SE 3 söylentileri doğru mu?

Siz hala ne diyorsunuz? Telefonun kasasının yan tarafı düz diyorum siz ekranı yuvarlatılmış diyorsunuz.

Hayır ekranı kastetmiyorum kasasının yan tarafını kastediyorum siz anlamıyorsunuz şu an haksız olduğunuzu anladığınız halde yorum kasmak için devam ettiriyorsunuz.

Hayır ekranı kastetmiyorum kasasının yan tarafını kastediyorum siz anlamıyorsunuz şu an haksız olduğunuzu anladığınız halde yorum kasmak için devam ettiriyorsunuz.
Bence siz haksız olduğunuzu kabul etmek istemiyorsunuz.
Kaynak:Apple
6504BE4E-DC70-4EE0-A51C-14BC68519416.jpeg

Sarı ile işaretlediğim kısım resimde de görüldüğü üzere düz. Haksız olduğunuzu kabul mu etseniz artık. Bu sefer kaynak Apple hem :)

Hocam siz iyi misiniz ilk başta kenar diyip şimdi yanları gösteriyorsunuz
“Kenar” dan kastım “yan”. Telefonun kenarı denildiğinde kimsenin aklına çentiğin yumuşatılmış kenarı gelmiyor. Olay sizin yanlış anlamanız ve uzatmanız. Ben 10 kere kasa yazmama rağmen ısrarla ekran dediniz.

“Kenar”dan kastım “yan”. Telefonun kenarı denildiğinde kimsenin aklına çentiğin yumuşatılmış kenarı gelmiyor. Olay sizin yanlış anlamanız ve uzatmanız. Ben 10 kere kasa yazmama rağmen ısrarla ekran dediniz.

Tamamda sizin kenar deyip yan kastetmenizi ben nasıl anlayabilirim o zaman diyeceksiniz ki ben kenardan bahsediyorum yanlardan değil.

Daha fazla bir şey yazmak istemiyorum yanlış anladığınızı da anladığınızı düşünüyorum.
Tamamda sizin kenar deyip yan kastetmenizi ben nasıl anlayabilirim o zaman diyeceksiniz ki ben kenardan bahsediyorum yanlardan değil.
Bu yazdığınız şeyin de anlamsız olduğunu anlamanızı bekliyorum.👍🏻

Hocam hiç mi geometri dersi almadınız. Kenar demek yan demektir adam doğru kullanmış terimi zaten. Ayrıca çok boş bi muhabbet dönmüş varsın haksız çıkın ikiniz de, canınızı mı alıcaklar?

Geri
Yukarı