iPhone SE ekran kasa açıklığı

YoungWolf

Centipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video karşıma çıktıktan sonra ben de baktım ve aynı sorunun bende de olduğunu fark ettim. iPhone SE 2020 kullanıp bu sorunla karşılaşan var mı? Ayrıca su geçirmeme özelliği olduğu için bir sıkıntı yaratır mı acaba diyerek ben de garantiye verdim ve değişim raporu verdiler. Bu sorunu yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kağıt ile denediğimde hafif de olsa sağ tarafında açıklık var gibi gözüküyor. Ancak garantiye vermeyi düşünmüyorum. Herhangi başka bir probleme yol açmaması durumunda benim için bir sıkıntı yok.

Bu arada hangi modeli, nereden almıştınız?

Kağıt girecek kadar bir açıklık var ve gözle bakınca belli olmuyor. İlginç bir olay. Çözülecek bir şey olsa değişim isterim ama hepsinde böyle anladığım kadarıyla.
Beyaz rengi Turkcellden almıştım. Siz?
İlk defa dikkatlice baktım. Kağıt girecek kadar bir açıklık var ve gözle bakınca belli olmuyor. İlginç bir olay. Çözülecek bir şey olsa değişim isterim ama hepsinde böyle anladığım kadarıyla.
Böyle boşluk olmayanlarda var. Bende o yüzden garantiye vermiştim. Genellikle kırmızı-beyaz renklerde bu sorun var. Sizin telefon ne renk.
Bir de bazı servisler ön panel çıkması için olan boşluk deyip değişime yanaşmıyor. Öyle olsaydı en büyük ekranlardan biri olan 11 pro maxın ekranında böyle bir boşluk neden yok deyince tabi ki cevap yok. Ben sadece ne kadar kişide böyle sorun var onu merak ediyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı