iPhone SE kilit ekranında aramalar tuş ile çıkıyor

Hocam iOS RAM yönetimini kullanıma göre ayarlıyor. Kullandığınız uygulama yanlış gösteriyor da olabilir. Eğer RAM’i tamamen temizlemek isterseniz kapatma tuşuna basılı tutup kapatma ekranı gelince şifre ekranı gelene kadar ana ekran tuşuna basılı tutun.

Hocam iOS RAM yönetimini kullanıma göre ayarlıyor. Kullandığınız uygulama yanlış gösteriyor da olabilir. Eğer RAM'i tamamen temizlemek isterseniz kapatma tuşuna basılı tutup kapatma ekranı gelince şifre ekranı gelene kadar ana ekran tuşuna basılı tutun.

Hocam burada yarına kadar diyor neden böyle.
Hocam iOS RAM yönetimini kullanıma göre ayarlıyor. Kullandığınız uygulama yanlış gösteriyor da olabilir. Eğer RAM'i tamamen temizlemek isterseniz kapatma tuşuna basılı tutup kapatma ekranı gelince şifre ekranı gelene kadar ana ekran tuşuna basılı tutun.

Hocam bir de telefonu sıfırladım ve sifirladiktan sonra aradım tekrar tuşlar çıktı 2 kez defa aradım ve kaydırmalı 'cevapla' yazıyor acaba sonradan hacker varsa kapatmış mıdır veya hacker var mı?

Hack işi degildir değil mi?

Hocam bir de telefonu sıfırladım ve sifirladiktan sonra aradım tekrar tuşlar çıktı 2 kez defa aradım ve kaydırmalı 'cevapla' yazıyor acaba sonradan hacker varsa kapatmış mıdır veya hacker var mı?

Hack işi degildir değil mi?

Ve hocam tekrar tuşlar geldi.

Dosya Ekleri

• 9109F42F-4458-4AB5-9589-B18F15891124.png
    9109F42F-4458-4AB5-9589-B18F15891124.png
    446 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Anlayamadım bu kısmı.
Bug düzelmiştir hacklenme gibi olay olduğunu düşünmüyorum. iOS’a sızmak öyle kolay bir iş değil. Android gibi APK tarzı ile doğrudan uygulama yüklenmediğine göre hacklenmiş olamazsınız.

Geri
Yukarı