iPhone SE nasıl?

(Android önerileri yapmayın lütfen.) Yazısının tam olarak neresini anlamadınız acaba?

Hocam 3 rakamını kalın yazmak yerine Android önerileri yapmayını kalın yazabilirdiniz.
Neyse mühim değil. Powerbank kullanmayacaksanız normal bir kullanıcı için iPhone SE 2020 1 günü çıkartmaz.

Not: iOS kullanmak uğruna iPhone SE 2020 almak, çektiğiniz batarya çilesine değmez. Başka IPhone'lara bakın bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3Saat kullanımda şarjı bitiyor bu videoda.
Herhangi bir oyun oynamadan.
Hocam 3 rakamını kalın yazmak yerine Android önerileri yapmayını kalın yazabilirdiniz.
Neyse mühim değil. powerbank kullanmayacaksanız normal bir kullanıcı için iPhone SE 2020 1 günü çıkartmaz.

Konu sahibi ben değilim hocam :)
Adam kullanmadan şarjı bitiyor. Hiç memnun değil, bende tavsiye etmiyorum. Ama senin tercihin tabii ki.

6-8 saat gidiyor şarj. Ama 11 saat asla yetmez, onun dışında kamerası, işlemcisi gerçekten iyi. Son olarak hem iOS olması hem de küçük ekranlı olması batarya performansını arttırıyor.

Ne Samsung ne Xiaomi ne de Iphone fanboyu değilim. Eğer parayı çok dert etmeseydim maddi durumum iyi olsaydı telefonda çok bir işim yoksa SE işimi görürdü. Eğer kamera ile fazlaca işim varsa 12 pro max. Standart kullanım için maddi durumum çok iç açıcı değilse de 2-3 bin lira civarlarındaki fiyat performans telefonlarına yönelirim ki zaten şu anda Oppo RX17 Neo kullanıyorum 2800'e almıştım 2018'de. Daha güzel modeller de varmış keşke araştırma yapsaymışım.

Hmmm 6 kere 40 dakikalık aralıklar ile 15 er dakika sürekli güç tasarufu modunda Sosyal medyada kullanırsam sonra lazım olursa 1.5 saat oynayabilirsem günümü çıkarır diye tahmin ediyorum. Benim çoğunlukla okulda veya dershanede kullanacağım için ayrıntılara çok takılıyorum.Kusura bakmayın çünkü bir kere alacağım ve en az 3-4 yıl kullanacağım ve herhangi bir değiştirme imkanım olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3Saat kullanımda şarjı bitiyor bu videoda.
Herhangi bir oyun oynamadan.

Konu sahibi ben değilim hocam :)
Adam kullanmadan şarjı bitiyor. Hiç memnun değil, bende tavsiye etmiyorum. Ama senin tercihin tabii ki.
Bir şekilde bataryasını değiştirip artırmanın yolu var mı?

Ne Samsung ne Xiaomi ne de Iphone fanboyu değilim. Eğer parayı çok dert etmeseydim maddi durumum iyi olsaydı telefonda çok bir işim yoksa SE işimi görürdü. Eğer kamera ile fazlaca işim varsa 12 pro max. Standart kullanım için maddi durumum çok iç açıcı değilse de 2-3 bin lira civarlarındaki fiyat performans telefonlarına yönelirim ki zaten şu anda Oppo RX17 Neo kullanıyorum 2800'e almıştım 2018'de. Daha güzel modeller de varmış keşke araştırma yapsaymışım.
Bir sürü modele baktım ama içime sinmedi ve lütfen android önermeyin demiştim :)
Bir şekilde bataryasını değiştirip artırmanın yolu var mı?
Öyle bir yol olsada yine de arttıramayacağım.

Hmmm 6 kere 40 dakikalık aralıklar ile 15'er dakika sürekli güç tasarufu modunda sosyal medyada kullanırsam sonra lazım olursa 1.5 saat oynayabilirsem günümü çıkarır diye tahmin ediyorum. Benim çoğunlukla okulda veya dershanede kullanacağım için ayrıntılara çok takılıyorum. Kusura bakmayın çünkü bir kere alacağım ve en az 3-4 yıl kullanacağım ve herhangi bir değiştirme imkanım olmaz.

Hocam 3-4 yıl kullanımı geçiceksiniz önce. iPhone bataryaları hele 1900 MAh'lık bir batarya 1 yıl sonra ömrünü tüketiyor diyebilirim. Yani elinize aldığınızda şarjın anlık düşüşünü gözle.
Görebileceksiniz. Ki attığım videoda 0 telefonun kullanım hali adama yetmiyor, bunun şarj döngüsü var, pil sağlığı hep aynı kalmayacak. Yeri gelecek sana 4 saat gider o telefon yeri gelecek 2 saat gidecek yani zaman geçtikçe. Lakin Android de öyle bir problem yok (önermiyorum) ama alıyorsun daha ucuza 4000MAh'lık bir bataryalı telefon şarja bakmakla işin bile olmuyor.
iPhone alınacaksa büyük modeller alınmalı bence yoksa düşük modellerin batarya performansını ben beğenmiyorum. Ama sen kafana koymuş gibisin :) hayırlısı olsun hakkında.
Batarya değişimi elbet yapılıyor onu söylemeyi unutmuşum, ama ne kadar sağlıklı bilemiyorum.

Geri
Yukarı