iPhone SE Şarjı Ne Kadar Gider?

iOS 13 sadece iPhone 7 ve sonrası modeller için çıkacak deniliyor ios 15 alacak denmesi abartı bence.
"Rapora bakarsak iPhone 5'ler, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus iOS 13 almayacak. Bu, iPhone 7, iPhone 7 Plus ve üstü cihazların iOS 13 destekleyeceği anlamına geliyor. iPad'e baktığımızda ise iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Air ve iPad Air 2'nin iOS 13 almayacağını görüyoruz."

Son düzenleyen: Moderatör:
2-2.5 sene diyorsun bide cihazın çıkış tarihine bak sonra üzerine o 2-2.5 yıl ekle. Bir zahmet desteği kesilsin dimi 2-2.5 sene sonra. :)
Arkadaş belli ki bu telefonu almak istiyor ve normal olarak ta uzun bir süre kullanmak isteyecek bende çok uzun ömürlü olmayacağını söylüyorum.

Pil sağlığı azaldığı zaman 7/8 saati belki 11 en fazla görüyor. Pil sağlığını %90’ın altına indirmemeye çalışın. Şu an SE kullanıyorum. Sağlığı %86 ama dışarı çıktığım zaman müzik ve arama dışında bir şey kullanırsam götürmüyor bile. Mobil veriyi açmamla sanki 2-3 dakikada %7-8 batarya gidiyor gibi. 6s kullanırken de bu batarya sağlığı beni uğraştırmıştı.

Günü çıkarır fakat yazılım desteği ya bitti ya da kısa süre içerisinde biter haberiniz olsun.
Güldürme beni ya. 2013 yılında çıkan iPhone 5s bile hala güncelleme alıyor, 2017 yılında çıkan iPhone SE mi desteği kesecek? Hem de 2 GB RAM'i varken çok rahat 2023'e kadar kasmadan kullanılabilecek bir telefon.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı