iPhone SE var olmayan renk Teknosa'da satılıyor

Pickaroon

Hectopat
Apple'ın kendi sitesinde satmadığı bir renk olan düz siyah SE modeli, Teknosa da satılıyor bu nasıl mümkün olabiliyor?

1701633296874.png

Teknosa da satılan model siyah olarak geçiyor.
Apple resmi sitesinde ise gece yarısı olarak adlandırılmış.
İki üründe renk farkı var ancak Teknosa da belli bir marka sonuçta. Güvenilir yani.
Belki de Teknosa'da eski üretim olan ürünler olabilir.
Apple ilk üretimlerin rengini değiştirmiş olabilir mi acaba?

Teknosa'daki satıcının 'siyah"tan kasıtının 'gece yarısı' olabileceği hiçbirinizin aklına gelmedi mi? 😃

Düzeltme: Ayrıca Teknosa'daki ürün SE2020 (Açıklamaya işlemci kısmına a13 yazmış) Apple'daki ürün SE2022 (A15 işlemci içeriyor)

Son düzenleme:
Teknosa'daki satıcının 'siyah"tan kasıtının 'gece yarısı' olabileceği hiçbirinizin aklına gelmedi mi? 😃

Düzeltme: Ayrıca Teknosa'daki ürün SE2020 (açıklamaya işlemci kısmına A13 yazmış) Apple'daki ürün SE2022 (A15 işlemci içeriyor)

Evet Teknosa'daki satıcının siyahtan kasıt olarak gece yarısı olabileceği aklıma geldi ancak renkleri karşılaştırınca fark olduğun gördüm.

Eski ve yeni üretimlerde renk farkı olmuş olabilir demiştim. Sizin düzeltmenizde yazdığı gibi belki de bu şekildedir.

Dosya Ekleri

• renk farkı.PNG
    renk farkı.PNG
    111,6 KB · Görüntüleme: 32

Düzeltme: Ayrıca Teknosa'daki ürün SE2020 (Açıklamaya işlemci kısmına a13 yazmış) Apple'daki ürün SE2022 (A15 işlemci içeriyor)
Bu iPhone SE 2020 model fotoğraftaki duvar kağıda da SE 2 ye ait zaten SE 3 ünki farklı isterseniz internetten bakabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı