iPhone SE2020 iOS sürümü nasıl düşürülür?

PaaBaba

Hectopat
iOS surumunu sifirlamadan nasıl düşürebilirim?
iOS 16.1.1 yükledim ve telefon cok yavas şarj oluyor.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir site vardı fakat adını hatırlayamadım şu an. Anca 16 - 16.1'e düşürebilirsin. Yeni güncelleme çıktıktan kısa bir süre sonra önceki sürümler kilitleniyor. Bu arada bende aynı cihaza sahibim şu an pil sağlığı %85'e düştü. Tüm gün evdeyim ve tüm gün telefon elimde günde 4-5 kez şarja takıyorum. Telefonunu daha önce servise gönderdin mi?

Hocam bu linke girin. Sizin cihazınız için uyumlu olan sürümler karşınıza çıkacak. iOS 15.6 RC sürümüne tıklayın dosyayı bilgisayarınıza indirin. Bilgisayarınızdan ITunes'a girin ve yedek alın cihazınızı her ihtimale karşı. Bu arada sürüm düşüreceğiniz için telefonunuz sıfırlanacak bilginiz olsun. Daha detaylı bir şekilde anlamanız için iOS 16 [ ANA KONU ] 16.1.1 | DonanımHaber Forum
Bu linke girin ve biraz aşağıya indiğinizde sürüm düşürme ile ilgili notlar göreceksiniz ve nasıl yapıldığıda resimli ve detaylı şekilde gösteriliyor. Bende iPhone 11 kullanıyorum ve iOS 16.1 rezilliğinden sonra bu yöntemle cihazı ilk başta 15.6 ya düşürdüm ve gelen güncelleme ile 15.7'ye yükselttim ve şu an 15.7 de gayet memnumum.

ipsw.me üzerinden sürümü indirerek kurlum yapabilirsin ancak önceki sürümler artık imzalanmıyor bundan dolayı maksimum 16 sürümüne düşürebilirisin.

Hocalarim saçma sapan bir sekilde telefon sarji cok cok yavas oluyor, sizce guncelleme mi bekleyeyim?

Bir site vardı fakat adını hatırlayamadım şu an. Anca 16 - 16.1'e düşürebilirsin. Yeni güncelleme çıktıktan kısa bir süre sonra önceki sürümler kilitleniyor. Bu arada bende aynı cihaza sahibim şu an pil sağlığı %85'e düştü. Tüm gün evdeyim ve tüm gün telefon elimde günde 4-5 kez şarja takıyorum. Telefonunu daha önce servise gönderdin mi?

Daha onceden telefonun anakarti panic moduna girdiginden dolayi zorlu Center AVM magazasindan degisim aldim, 2 aylik cihaz. Saglik 97 ama ne şarj oluyor ne baska bir şey. Telefonu duvara firlatasim geliyor her gördüğümde

Hocalarim saçma sapan bir sekilde telefon sarji cok cok yavas oluyor, sizce guncelleme mi bekleyeyim?

Daha onceden telefonun anakarti panic moduna girdiginden dolayi zorlu Center AVM magazasindan degisim aldim, 2 aylik cihaz. Saglik 97 ama ne şarj oluyor ne baska bir şey. Telefonu duvara firlatasim geliyor her gördüğümde.

Hocam cevabı yazdım kontrol ederseniz eğer rahat bir şekilde 15.6 ya dönebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı