iPhone sıfırlayınca iCloud silinir mi?

EmreDuyarr

Hectopat
Telefonu sıfırlayacağım fakat tüm içerik ve ayarları sil dediğim zaman iCloud üzerinden yedeklediğim dosyalar silinir mi?

how-to-factory-reset-your-iphone-800x511.jpg

iCloud içindeki dosyalar silinmez. Ayrıca telefonundan iCloud hesabı da kaldırılmaz.
Hocam ben geçen gün iphone dan iphone’a geçtim. Eski telefonumu sıfırladım şuan ilk kutusundan çıktığında yazdığı gibi hello yazısı var beyaz ekran. Şimdi telefonu alacak kişi benim iCloud hesabımı mı görebilecek ne anladım sıfırlamadan.

iPhone’umu Bul’u kapatıp iCloud’dan tamamen çıkış yap. Sonra teyit etmek için iTunes üzerinden format at bir bak bakalım mail soracak mı?

@Bavs Sıfırlama fabrika ayarlarına döndürmek demek. iCloud, bulut depolama özelliğidir ve sıfırlamadan etkilenmez.
Sıfırlamadan önce iCloud hesabından çıkış yaparsınız. Telefonu alacak kişi kendi iCloud hesabını girip kullanır. Seninkini göremez.

@Bavs Sıfırlama fabrika ayarlarına döndürmek demek. iCloud, bulut depolama özelliğidir ve sıfırlamadan etkilenmez.
Sıfırlamadan önce iCloud hesabından çıkış yaparsınız. Telefonu alacak kişi kendi iCloud hesabını girip kullanır. Seninkini göremez.

İcloud hesabımdan cıkıs yapmazsam benim hesabıma ulaşabilir mi?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı