iPhone silinen fotoğrafı geri getirmenin yolu var mı?

KaraKartalw

Kilopat
Makaleler
14
Daha fazla  
Merhaba, iPhone telefonumdan yanlışlıkla 3100 civarı fotoğrafı sildim. Şu an ne son silinenler bölümünde var ne iCloud tarafında gözüküyor. Apple ile konuştum bağlanan adam bana onun da tam bilmediğini araştırıp geri dönüş yapacağını söyledi. İçinde benim için çok önemli olan fotoğraflar ve anılar vardı. Bunun geri getirmenin bir yolu var mı? Herhangi bir telefoncu veya bilmiyorum herhangi bir yazılım ufacık bir şey bile olsa denemek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hiçbir telefoncu veya veri getirme şeyi falan yapamaz mı herhangi bir yolu yok mu ya? Araştırırken bir yorumda adam Apple ile konuşup geri getirdiklerini söyledi. Çok acayip ya. Apple bunları bir yerde falan tutmuyor mu acaba?

Bunu dene...
...olmazsa burdaki uygulamalardan birini.

İkincisi Android telefonlar için geçerli. Birincisindeki Stellar Data Recovery programını deniyorum şimdi.

Ayrıca ne kadar doğru bilmiyorum ama bir fotoğraf silince başka bir fotoğraf onun üzerine ekleniyormuş. Yani telefonda gözükmese bile aslında fotoğraf duruyormuş. Eğer gerçekten böyleyse kesin bir yolu vardır.

Merhaba, iPhone telefonumdan yanlışlıkla 3100 civarı fotoğrafı sildim. Şu an ne son silinenler bölümünde var ne iCloud tarafında gözüküyor. Apple ile konuştum bağlanan adam bana onun da tam bilmediğini araştırıp geri dönüş yapacağını söyledi. İçinde benim için çok önemli olan fotoğraflar ve anılar vardı. Bunun geri getirmenin bir yolu var mı? Herhangi bir telefoncu veya bilmiyorum herhangi bir yazılım ufacık bir şey bile olsa denemek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
iCloud ile yedeklediysen herhangi bir sorun yok. Eğer yedeklemediysen hem de son silinenler kısmından sildiysen geçmiş olsun.

iCloud ile yedekli çalışıyor. Fakat bir şeyi silince iCloud üzerinden de sildiği için orada da gözükmüyor.

Siliyor. Az önce de herhangi bir fotoğrafı denedim. Benim sildiğim her fotoğrafı anında oradan da siliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı