IPhone telefondan Xiaomi telefona aktarım

Kendimi anlatamıyorum galiba yazdığınız tüm telefonlar 12K ve üstü cihazlar elbette daha iyidir ona lafım yok ama benim bütçem yok 2. el almak istemiyorum akrabalarım ne zaman alsa sorunla karşılaşıyor 2. el cihazda ben 13K bile çok zor verebilirim telefona o yüzden bu cihaz 12K bandında bu cihazdan iyi bir cihaz varsa yazın bilelim ben çok anlamıyorum ama bayağı araştırmama bakacak olursak bu bütçede ya A34 ya da 11Pro Plus var A34 şarj süresi yüzünden istemiyorum umarım anlatabilmişimdir.
Sen beni anlamıyorsun galiba.

Geçeceği cihaz aşağı yukarı eş değer ?😀

Donanımları arasında çok fazla fark yok. Daha iyi bir cihaza geçilebilir.

Eğer sıfır alacaksan zaten Redmi Note 11 Pro+ kesinlikle alınmaz. iOS’tan MIUI’ya geçeceksin hem. Samsung S21 FE/S20 FE çok daha mantıklı olur.
Güncelleme alıyor ve en azından rahatsız etmeyecek bir bataryası var. Midrange ile Flagship karşılaştırıyoruz farkındaysan.

Bence Redmi Note 10S 8 GB +5 GB Ram 128 GB Rom ile her işinizi görecektir, Rom az gelirse hafıza kartı ile 128 veya 256 GB artırabilirsiniz. 8.000 TL civarı öder kalanı da harçlık yaparsınız. .

NOT: Android 13 e yükseltme imkanı da var..

Telefon klonlama için Mimover uygulaması WiFi ile yabancı telefondan Xiaomi telefona sorunsuz klonlama yapıyor, ben yaptım..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı