iPhone telefonunuzda hücresel veriyi kullanmadığınız zamanlar kapatıyor musunuz?

cowboy12

Hectopat
Hücresel veri açık olduğunda çok şarj yiyor diyorlar. Hangi iPhone modelini kullanıyorsunuz? Hücresel veriyi kullanmadığınız zamanlar kapatıyor musunuz yoksa hücresel veri sürekli açık mı?

Hücresel veri açık olduğunda çok şarj yiyor diyorlar. Hangi iPhone modelini kullanıyorsunuz? Hücresel veriyi kullanmadığınız zamanlar kapatıyor musunuz yoksa hücresel veri sürekli açık mı?

iPhone XS Max cihazımda çoğunlukla Snapchat vb. uygulamalardan bildirim geldiği için açık bırakıyorum hocam :D

Hücresel de wi-fi da şarj yer, iPhone X kullanıyorum ama bu Android telefonlarda da böyle. Bizzat şahit oluyorum.

Kenarda duran çok eski bir Samsung Galaxy Ace 4 telefonum var, ara ara şarj edip kullanıyorum. Eğer wi-fi veya mobil veriyi açık bırakırsam 3 gün kullanılmadan durunca şarjı bitiyor. Eğer kapatırsam bir haftadan fazla durabiliyor kenarda kullanılmadan.

iPhone X telefonum için de Bluetooth ve mobil veri sürekli açık. Mobil veri kullanmıyorsam wi-fi açık. Bunlar şarj yiyen şeyler.

Hücresel veriyi kapatacaksak ve açık kalmasıyla alakalı endişe duyacaksak akıllı telefon kullanmanın anlamı yok 3310'dan devam.

iPhone 12 Pro kullanıyorum. Hücresel veri bende sürekli açık. Boştayken fazla pil tüketimi olmuyor ama kullanırken pil su gibi gidiyor.

Sene olmuş 2022 hücresel verinin ihtiyaç olmadığı bir an uyku haricinde neredeyse yok gibi. Telefonun şarjını çok yemiyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı