iPhone Type-C hızlı şarj önerisi

Beyaz rengi burada daha uyguna mevcut. Satıcıyla orijinallik vs. hakkında iletişime geçip alabilirsiniz.
Hızlı teslimat açısından Amazon'dan almayı planlıyorum. Aciliyetim var maalesef.

Hocam USB C yazıyor da benim telefonumla uyumlu olur mu? Girişlerin bir tanesi uyumsuz gibi geldi.

Çift taraflı Type C bu, yanlış gördüm olmaz o sana. Bir tarafı Lightning olması lazım senin için. Telefonun da 15 Watt destekliyor ama ucuz model olmadığı için telefonun desteklediği miktarın kat kat üstünde kablo almak zorunda kalıyorsun.

Çift taraflı Type C bu, yanlış gördüm olmaz o sana. Bir tarafı Lightning olması lazım senin için. Telefonun da 15 Watt destekliyor ama ucuz model olmadığı için telefonun desteklediği miktarın kat kat üstünde kablo almak zorunda kalıyorsun.
Bu kablo uygundur değil mi hocam? Yorumları bayağı bir olumlu ve hızlı teslimat ile gelmesi benim için büyük bir artı. Şimdi sipariş edersem bir ihtimal yarın gelir diye düşünüyorum.

Ayrıca ihtiyacı olanlar için ipad pro ile uyumlu şarj adaptörü ve kablosu tarafımca denendi.

Geri
Yukarı