iPhone Type-C kablosu ile internet paylaşma

gokberkarslan

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp Victus 16-R0028NT 7P6L2EA
Asus TUF M3 Mouse
Meslek
Öğrenci
iPhone 11 kullanıyorum Type-C kablosunu kullanarak Windows 11 bilgisayarıma internet paylaşmak istiyorum. Kişisel erişim noktası'nı açmama rağmen internet gelmiyor. USB kablosu ile yapanları gördüm ama hiç Type-C ile yapan görmedim acaba Type-C ile olmuyor mu?

Su anda interneti tam olarak boyle paylasiyorum bilgisayarimla. Telefonu bilgisayara tak, ardindan Wi-Fi ve BT'yi kapat. Daha sonra kisisel hotspot kismindan digerlerinin katilmasina izin ver secenegine tikla. Orada telefon sana USB uzerinden mi yoksa Wi-Fi ve BT acilsin mi mesaji verecek. USB uzerinden diyerek devam edebilirsin. Bir 5-10 saniye sonra internet gelecektir.

Su anda interneti tam olarak boyle paylasiyorum bilgisayarimla. Telefonu bilgisayara tak, ardindan Wi-Fi ve BT'yi kapat. Daha sonra kisisel hotspot kismindan digerlerinin katilmasina izin ver secenegine tikla. Orada telefon sana USB uzerinden mi yoksa Wi-Fi ve BT acilsin mi mesaji verecek. USB uzerinden diyerek devam edebilirsin. Bir 5-10 saniye sonra internet gelecektir.

Denedim ama olmuyor siz Windows bilgisayarda mı yaptınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı